به گزارش پارس نیوز، 

رمان‌های عامه‌پسند، بخش مهمی از ادبیات هر کشور را شکل می‌هد، مخاطبانی که خارج از ژانر و موضوع مطالعه می‌کنند و رمان‌های دراماتیک را بیش از هر چیز می‌پسندند.

کتاب «بهترین شوهر» رمانی دراماتیک، برای مخاطب عمومی و نخستین اثر افسانه دیوسالار است. این کتاب درباره اتفاقاتی است که برای صدف صدیقی روی می‌دهد و زندگی این دانشجوی ادبیات را دست‌خوش تغییر می‌کند، دختری که به خاطر انتخاب‌هایش به زندان می‌افتد، افسرده می‌شود و حتی عزیزترین افراد زندگی‌اش را از دست می‌دهد...

این کتاب در 288 صفحه، توسط نشر آو به بازار نشر عرضه شده است.

کتاب «چشم، خانم رییس!» نیز در رده رمان‌های احساس‌گرا قرار می‌گیرد و ماجرایی عاشقانه دارد. م (مراد). مویدپور در این کتاب، از عشقی روایت می‌کند که سال‌ها پنهان می‌ماند و اتفاقاتی که برای مردی عاشق‌پیشه و دختر محبوبش که رییس او نیز هست، روی می‌دهد. لحظه انتخاب، لحظه‌ایست که زندگی همه شخصیت‌های اصلی قصه تغییر می‌کند.

«چشم، خانم رییس» را نشر آو در 232 صفحه، منتشر کرده است.
نشر «آو» کار خود را از سال 1394 در زمینه نشر کتاب‌های ادبی و داستانی آغاز کرده و در کنار انتشار کتاب‌های پرمخاطب، فرصتی به نویسندگان کتاب اولی می‌دهد که آثار خود را به بازار نشر عرضه کنند.

امید بی‌نیاز مدیرمسئول نشر آو معتقد است، کار نشر به علاقه نیاز دارد و شرایط بازار با پیچیدگی‌ها و سختی‌هایش ما را از علاقه‌مان دور می‌کند و ناشران بسیاری که فروشگاه جداگانه یا کسب و کارهای دیگری ندارند، به ورشکستگی می‌رسند. به گفته بی‌نیاز قیمت کتاب ده کتاب این نشر را در تعلیق نگه داشته و فرصت انتشار آن‌ها کم‌کم از دست می‌رود.

انتهای پیام/