به گزارش پارس نیوز، 

 فِیسبوک، غول شبکه‌های اجتماعی تمام قسمت‌های درام ماوراء‌الطبیعه "بافی قاتل خون‌آشام‌ها" اثر "جاس ویدن" را به صورت مجانی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

فیسبوک 144 قسمت این سریال پرطرفدار را با کسب مجوز از بخش تلویزیون فاکس قرن بیستم پخش می‌کند که از روز جمعه سی‌ام نوامبر آغاز شده است.

به گزارش فارس، فیلم‌های "فرشتگان" (۱۱۰ قسمت) و "کرم شب‌تاب" (۱۴ قسمت) نیز به همین شیوه و به صورت مجانی از سوی فیسبوک و با لینک مستقیم در اختیار کاربران قرار می‌گیرند.

این سه سریال که 15 سال پیش در تلویزیون پخش شده‌اند در انحصار "فیسبوک" نیستند و تمام قسمت‌های این سه سریال همچنین در بخش خدمات Hulu قابل دسترسی هستند.

فیسبوک این هفته قابلیت جدید "واچ پارتی" (مهمانی تماشا) را در بخش تایم‌لاین (گاه‌شمار) برای تماشای اینچنین سریال‌ها و فیلم‌هایی ارائه داده است. این کمپانی امیدوار است هزاران مورد از این قابلیت جدید "واچ پارتی" برای دیدن این سه فیلم مجانی ارائه شده استفاده و تقاضا شود.

"مَتیو هنیک" رئیس برنامه‌ریزی محتوا و استراتژی مشارکت رسانه‌ای فیسبوک در این مورد گفت: "آنچه که ما بر آن متمرکز شده‌ایم ایجاد جایگاهی برای تماشای ویدیوی مردم محور است که به وجود آورنده تجربه‌ای در تماشای ویدیو در ارتباط با دیگر افرادی که دارای علایق یکسان و مشترک در تماشای یک موضوع خاص هستند، خواهد بود."

در این قابلیت جدید واچ پارتی کاربران می‌توانند در مورد آنچه که با هم تماشا کرده‌اند بحث و تبادل نظر کنند.

فیسبوک تمام 7 فصل سریال "بافی قاتل خون‌آشام" شامل 144 قسمت، 5 فصل سریال "فرشته" شامل 110 قسمت و تک فصل "کرم شب‌تاب" شامل 14 قسمت را در اینترنت بصورت مجانی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این کمپانی اعلام نکرده که تا چه مدت این سریال‌ها در دسترس کاربران خواهند بود.