به گزارش پارس نیوز، 
سرهنگ حق‌رضا نادرپناه، امروز شنبه (سوم آذرماه‌جاری) در ویژه برنامه «هه‌نگاوی ئه‌وین» که به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت و هفته مبارک بسیج در روستای دزلی از توابع این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: هفته وحدت باعث اتحاد و همدلی بیشتر میان مسلمانان می‌شود و این وحدت را مدیون سلحشوری سلحشوران این سرزمین و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی هستیم.

وی آمریکا و رژیم صهیونیستی را عامل اصلی ایجاد تفرقه میان مسلمانان عنوان کرد و گفت: امروز آمریکا و صهیونیست در کشورهای عربی به‌خاطر منافع خود و ترس از وحدت مسلمانان حضور دارند و می‌خواهند در بین مسلمانان تفرقه ایجاد کنند.

مسئول دفتر راهبردی دبیرخانه اقشار و متخصصین سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با اشاره به توطئه‌ها و جنگ نرم دشمنان تصریح کرد: دشمنان با تفرقه‌افکنی بین مسلمانان به‌فکر نابودی اسلام هستند بنابراین باید با بصریت و هوشیاری تمام برنامه‌ریزی دشمنان را نقش برآب کنیم.

وی با اشاره به وجود اشتراکات بین مسلمانان یادآور شد: کسانی که به مقدسات دو مذهب توهین می‌کنند مزدور دشمن هستند و ما باید با تاسی از فرمایشات معظم‌له ید واحدی برای ارزش‌های انقلاب و اسلام باشیم.

نادرپناه در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه تاریخچه بسیج به زمان رسول‌الله برمی‌گردد، افزود: همه باید به بسیج افتخار کنیم چراکه بسیج در تمام عرصه‌های انقلاب نقش موثری داشته و این تأثیرگذاری در طول هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن نیز روشن است.

انتهای پیام/