به گزارش پارس نیوز، 
سردار علی قاسمی در خطبه‌های پیش از نمازجمعه بیرجند اظهار داشت:امسال مردم همیشه در صحنه ایران با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر تلاش‌های دشمن را بی اثر و برای دشمن را شکست را رقم می‌زنند.

وی با بیان این‌که 22 بهمن و 9 دی ماه میعادگاه آزادگان و رزمندگان مخلص انقلاب و حزب الله برای دفاع از ولایت فقیه و اصل نظام است،افزود: دشمن برای جلوگیری از نفوذ ایران در منطقه و جهان به دنبال حبس کردن انقلاب اسلامی در داخل کشور است.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: ملت ایران همیشه پشتیبان نظام و ولایت فقیه بوده و به دشمن اجازه نمی‌دهد به اهداف شوم خود دست پیدا کند زیرا همان طور که در 13 آبان ماه مردم با حضور پر شور در صحنه حضور یافتند از این پیچ تاریخی هم به امید خدا عبور می‌کنیم.

قاسمی با بیان این‌که هرچند گرانی‌ها به نفع مردم نیست و مردم را دچار مشکلات کرده است، افزود:دشمن از طریق جنگ روانی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی تلاش دارد به کشور ضربه زند.

وی بیان داشت: امروز به لطف خدا تفکرات جمهوری اسلامی در قلوب دیگر مردم جهان نفوذ کرده و استکبار را در منطقه غرب آسیا شکست خورده است.

قاسمی با بیان این‌که بزرگترین رویداد فرهنگی خراسان جنوبی کنگره ملی دو هزار شهید است که تا کنون 400 یادواره و همایش اجلاسیه برگزار شده است، افزود: بیش از 115 کتاب نوشته شده و80 فیلم از شهدای استان ساخته شد.

وی بیان داشت: حضورمردم در نمازجمعه راهپیمایی ضربه محکمی بر پیکره استکبار جهانی می‌زند و استکبار از این حضورها ترس دارد و تلاش‌های زیادی بر ضربه زدن داشته به گونه‌ای که در خرداد 97 با سو استفاده از تحصن کامیون داران آغاز کرد اما نتوانست کاری از پیش ببرد.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: دشمن جهان اسلامی را هدف قرار داده زیرا نفوذ معنوی جمهوری اسلامی ایران در جهان وبه ویژه در منطقه وحشت دارد.

قاسمی افزود: بسیج در طول چهل سال گذشته در برابر مستکبران زورگویان جهان ایستاده است.

انتهای پیام/