به گزارش پارس نیوز، 

مراسم افتتاحیه ششمین جشنواره هنری هفت در بخش کودک و نوجوان عصر امروز با حضور اهالی فرهنگ و هنر در سالن رحمدل مجتمع خاتم الانبیاء رشت برگزار شد.

در ابتدای این مراسم چند ترانه شاد و جذاب برای کودکان و نوجوانان اجرا شد و پس از آن سه نمایش نمایش توسط کودکان و نوجوانان برای حاضرین اجرا شد.

نمایش "روباه و لک لک" نخستین نمایش افتناحیه جنشواره هنری هفت در بخش کودک و نوجوان بود که به صورت موزیکال توسط هنرمندان کودک و نوجوان اجرا شد.

پس از اجرای نمایش روباه و لک، کلیپی از فعالیت‌های انجام شده در بخش کودک و نوجوان جشنواره هنری هفت پخش شد و پس از آن نمایش "من از تیغ بدم میاد" به اجرا در آمد.

این جشنواره به مدت سه روز در بخش کودک و نوجوان نمایش‌های مختلفی را توسط هنرمندان به نمایش می‌گذارد و هر روز یک نمایشنامه جدید برای اهالی فرهنگ و هنر اجرا می‌شود.

سومین نمایش اجرا شده "اشتباه کوچولو، تنبیه بزرگ" بود و نمایشنامه‌خوانی، بخش پایانی افتتاحیه جشنواره هنری هفت در بخش کودک و نوجوان بود.

نمایشنامه‌خوانی"خرچنگ خودخواه" یکی از بخش‌های جذاب این افتتاحیه بود که با موضوع حفاظت از محیط زیست در قالب یک نمایش کودکانه برای حاضران به اجرا گذاشته شد.

انتهای پیام/