به گزارش پارس نیوز، 

پاکنژاد، افزود: با توجه به گران شدن کاغذ و بالا رفتن قیمت کتاب باید نمایشگا‌های کتاب برپا کنیم لزوم پرپایی نمایشگاه کتاب دو چندان است و با ارایه کتاب‌های مختلف و تخفیف ویژه مردم را به خرید کتاب و خواندن تشویق کنیم.

وی تصریح کرد: سرانه خواندن کتاب در شهرستان گناوه با توجه به نشست‌های یکشنبه با کتاب در گناوه و دوشنبه با کتاب در شهر ریگ نسبت به دیگر شهرستان‌های استان بهتر است و امیدواریم این نشست‌ها بیشتر شود.

فرماندار گناوه بیان داشت: در حوزه کتاب و کتاب خوانی شهرستان گناوه سه مقام کشوری داشته است که در سال گذشته کتابخانه روستای محمدصالحی عنوان کتابخانه اول در سطح کشور را کسب کرد.

پاکنژاد ادامه داد: هفته وحدت را با محوریت وحدت و اتحاد در نظر بگیریم و از هرگونه سخنرانی در مجامع عمومی که باعث تفرقه افکنی بین شیعه و سنی است بپرهیزیم.

وی تاکید کرد: امسال باید شور و نشاط اجتماعی را در هفته وحدت گسترش بدهیم و این هفته میمون و مبارک را با برپایی جشن و سرور به نحو احسن برگزار کنیم.

پاکنژاد عنوان کرد: باید شهرداری‌ها و ادارات مرتبط در برنامه‌های خود این مسئله مهم را بگنجانند و با برپایی مراسمات نشاط آور زمینه شادی مردم را به وجود بیاورند.

در حوزه راهداری نیز فرماندار گناوه تاکید کرد: هرچه سریعتر باید راه گناوه-دیلم ترافیکی شود تا دیگر شاهد تصادفات منجر به فوت یا خسارت برای هموطنان نباشیم.

فرماندار گناوه در بحث کارت ملی هوشمند نیز یادآور شد: با توجه به نزدیک بودن به پایان مهلت تعویض کارت ملی قدیم از ادارات خواست نسبت تا پایان سال نسبت به تعویض کارت‌های ملی قدیم و تعویض آن‌ها ارباب رجوع‌های خود را راهنمایی و به آن‌ها تاکید کنند که تا پایان سال فقط از با ارائه کارت‌های ملی قدیم می‌توانند به آن‌ها خدمت دهند.

انتهای پیام/