به گزارش پارس نیوز، 

جورج آر.آر مارتین رمان‌نویس ۷۰ ساله آمریکایی درباره نگارش مجموعه رمان‌های «ترانه یخ و آتش» که با «بازی تاج و تخت» آغاز شد، به «گاردین» گفت: ««زمانی که نوشتن را آغاز کردم نمی‌دانستم چه کار کنم و فکر می‌کردم این احتمالا یک داستان کوتاه باشد و به تدریج شروع به خلق و کاوش چند خانواده کردم تا در نهایت جهانی که آغاز کرده بودم، جان گرفت. همه این ها در ذهنم بود و نمی‌توانستم آن‌ها را بنویسم و بنابراین این یک تصمیم منطقی نبود اما نویسندگان کاملا موجودات منطقی نیستند!» او همچنین فاش کرد که علاوه بر نوشتن پنج داستان پسانگر درباره «بازی تاج وتخت»، مشغول نوشتن چندین داستان دیگر برای شبکه «HBO» نیز هست که البته در حال حاضر نمی‌تواند درباره آنها صحبت کند.

«جورج آر.آر. مارتین» به عنوان نویسنده رمان‌های «ترانه یخ و آتش»، سال ۱۹۹۶ قرارداد نگارش سه‌ جلد از این مجموعه را امضا کرد و حالا که ۲۰ سال از آن زمان گذشته، او همچنان درگیر نگارش هفت‌جلدی پرفروشش است. پنجمین قسمت از این مجموعه رمان تخیلی سال ۲۰۱۱ به بازار آمد.

مجموعه رمان «مارتین» بخش قابل توجهی از شهرت خود را به اقتباس تلویزیونی‌اش که «بازی تاج و تخت» نام دارد،‌ مدیون است.

تاکنون هفت فصل از سریال تلویزیونی «بازی تاج و تخت» بر اساس مجموعه رمان‌های نوشته «جورج آر.آر مارتین» ساخته و منتشر شده است و فصل هشتم و پایانی آن نیز قرار است در سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه شود.

انتهای پیام/