به گزارش پارس نیوز، 

علی محمد قاسمی کارگردان سینما درباره جدیدترین فعالیت خود گفت: با یکی از دوستان در حال نگارش قصه‌ای با نام«بیوه سیاه»هستیم که خروجی آن یک فیلم بلند سینمایی است.

وی با اشاره به موضوع این اثر عنوان کرد: این فلیمنامه اجتماعی است و کارگردانی آن را خودم بر عهده خواهم داشت.

وی در خصوص حضور جهانی«سگ‌ها و آدم‌ها» بیان کرد: آخرین حضور جهانی این فیلم در جشنواره فیلم‌های ایرانی سانفرانسیسکو بود که جایزه بهترین کارگردانی و فیلمبرداری را به همراه داشت.

گفتنی است؛ فیلم «سگ‌ها و آدم‌ها» یک اثر قوم گرایانه نیست و شکل روایت داستان به گونه‌ای است که می‌تواند در هر جایی فیلمبرداری شود، اما دلیل انتخاب ارتفاعات تالش برای فیلمبرداری این فیلم سینمایی این بوده که در فضای مه گونه‌ این منطقه  عشق‌ها و درد‌های زندگی امروز بشر به تصویر کشیده شود.

فضای روایت فیلم «سگ‌ها و آدم‌ها» یک فضای پر از مه و باد است که از مناظر طبیعی برای روایت قصه استفاده شده و کارگردان، داستان مورد علاقه خود را در آن روایت کرده و فیلمی مستقل را با بودجه شخصی خود ساخته است.

این فیلم در بخش هنر و تجربه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت.

در ارتفاعات کوهستانی و جنگلی شمال ایران، در میان مه، یک خطای فاحش، قصه‌ای عاشقانه را به هم می‌ریزد. خانواده از هم می‌پاشد، نسل پیرتر قادر به کمک به نسل جوان‌تر نیست، نسل پیر سرخورده از روزگار، خانه‌نشین و دردمند و نسل جوان بی‌تجربه، راه و رسم و آیین دیگری برای زندگی می‌جوید. هزینه جبران خطا چیزی نیست جز گمگشتگی، ویرانی و دیوانگی.