به گزارش پارس نیوز، 

بر اساس آخرین نظرسنجی مرکز پژوهش و سنجش افکار صدا و سیما، برنامه‌های «صبح جمعه با شما» و «راه شب» پر شنونده‌ترین برنامه‌های رادیو ایران انتخاب شدند.

از ۱۵ برنامه شاخص انتخاب شده از این شبکه رادیویی دو برنامه «صبح جمعه با شما» و «راه شب» پر شنونده‌ترین برنامه‌های رادیو ایران انتخاب شدند.

برنامه «صبح جمعه با شما» با ۶۱/۸ درصد شنونده و ۸۸/۴ درصد رضایت مخاطبان پر شنونده‌ترین برنامه رادیو ایران بوده است.

ساجد قدوسیان سردبیر و تهیه کننده این برنامه گفت: از قدیم گفته‌اند شاید محبوب شدن خیلی سخت نباشد ولی بدون شک محبوب ماندن خیلی دشوار است و من بسیار خرسندم و قدردان مردم خوب و صمیمی ایران هستم که همواره برنامه خودشان را حمایت می‌کنند.

وی ادامه داد: محبوبیت صبح جمعه با شما از نظر من مدیون دو مساله است. اول صداقتی که ما در تولید برنامه با مخاطبان خود داریم و همواره سعی کردیم صدای مردم باشیم و مسائل و مشکلات آنها را با زبان شیرین طنز به گوش مسئولان برسانیم و دوم تلاش و همت هنرمندان این برنامه که از دیرباز تاکنون همراهمان بوده‌اند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این برنامه چند بار تغییر نام داده اما پرچم برنامه میان مردم با همان برند «صبح جمعه با شما» در اهتزاز بوده است. این برنامه بعد از ماه صفر جمعه‌ها ساعت ۹:۳۰ از رادیو ایران پخش می‌شود.

انتهای پیام/