به گزارش پارس نیوز، 

کیم کارداشیان هنرپیشه مطرح هالیوودی یکی دیگر از چهره های معروفی است که با بیماری پوستی پسوریازیس مبتلا شده و با آن دست و پنجه نرم می کند و در صحفه شخصی اش از اینکه توانسته دوران درمان این بیماری را به پایان برساند خوشحال شده است و آن را بهترین هدیه کریسمس نامیده است. این هنرپیشه زیبای هالیوودی همسر کانیه وست ریر معروف آمریکایی می باشد و این زوج مشهور دو فرزند دارند که نورث و ساینت هر دو فرزندان ان ها هستند . در ادامه تصاویری از کیم کارداشیان  و توضیحی درباره بیماریش را  مشاهده کنید.

کیم کارداشیان که مبتلا به یک بیماری پوستی بود در در صفحه ی اینستاگرامش نوشت: «خدای من! بیماری پسوریازیس من دیگه تقریبا خوب شده! این بهترین هدیه ی کریسمسیه که گرفتم.»

کیم کارداشیان مدل و بازیگر معروف هر لحظه و حتی زمانی که در خواب عمیقی فرو رفته هم میلیون ها دلار درآمد کسب می کند و همیشه بهترین هدایا را دریافت کرده است. اما او بهترین هدیه ی زندگی اش را در کریسمس سال ۲۰۱۷ گرفت.

کیم کارداشیان هنرپیشه

کیم کارداشیان بازیگر و مدل سرشناس آمریکایی

کیم کارداشیان هنرپیشه

بیماری کیم کارداشیان بازیگر هالیوودی

اطلاعاتی درباره بیماری کیم کارداشیان هنرپیشه آمریکایی

این هدیه در واقع درمان شدن تقریبی بیماری او به نام پسوریازیس بود که کارداشیان سال ها درگیر آن بوده است. کارداشیان در صفحه ی اینستاگرامش نوشت: «خدای من! بیماری پسوریازیس من دیگه تقریبا خوب شده! این بهترین هدیه ی کریسمسیه که گرفتم.»

کارداشیان سال ها رژیم غذای ویژه ای داشته است، پوستش را با کرم های کورتیزونی مرطوب می کند و در دورانی که تحت فشار و اضطراب است یک دوره تزریق انجام می دهد تا به شرایط ایده آل برسد.

کیم کارداشیان هنرپیشه

کیم کارداشیان همسر کانیه وست

کیم کارداشیان هنرپیشه

کیم کارداشیان هنرپیشه مطرح آمریکایی

کیم کارداشیان هنرپیشه

عکس های کیم کارداشیان مدل جذاب آمریکایی

انتهای پیام/