به گزارش پارس نیوز، 

حسین انتظامی دستیار ارشد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دومین جلسه بررسی و هماهنگی برنامه‌های ارائه شده در چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار کرد: در اصل کار سیاست‌گذاری و ‌ارائه بسته‌های حمایتی ما باید به شکلی باشد که آثاری در این چارچوب شاخته شود و باید به گونه‌ای رفتار کرد که تولیدکنندگان ما را قبول داشته باشند.

وی با تاکید بر اهمیت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ادامه داد: باید در کنار هم و با یک نگاه همگرایانه کاری کنیم که مردم بدانند انقلاب اسلامی آثار مثبتی داشته است.

انتظامی یادآور شد: ذات انقلاب،‌ حرکت مردمی بوده و نه یک ‌حرکت اداری، پس ما نباید مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به شکل اداری برگزار کنیم زیرا زمانی که مردم پای کار باشند کار بهتر پیش می‌رود.

دستیار ارشد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: هرموضوعی که هزینه بر است باید از برنامه‌های ما کنار برود از این رو ما خواستار آن هستیم که کار اثرگذار داشته باشیم و نباید نسبت به اقدامات نگاه کمی‌گرایانه داشت چرا که این موضوع باعث می‌شود مردم نسبت به عملکرد ما ناامید شوند و تمام تمرکز ما باید بر اثربخشی امور باشد.

وی با اشاره به اهمیت اثرگذاری در تمام امور گفت: نباید به دنبال تولید آثار باشیم بلکه زمینه اثرگذاری یک اتفاق مهم را فراهم کنیم.

انتظامی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های کلان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بحث هوشمندسازی است، گفت: یکی از خروجی های مهم این است که ما باید بعد از این نشان آماری منظمی داشته باشیم، براین اساس چنانچه ما کارهای اثرگذاری داشته باشیم می‌توانیم بعد از جشن پیروزی انقلاب یک آمار درست را در این نظام هوشمند ارائه کنیم.

گفتنی است؛ در این نشست نمایندگان معاونت‌ها و بخش‌های مختلف به تشریح برنامه‌ها و نظرات خود پرداختند.

انتهای پیام/