به گزارش پارس نیوز، 

 آثار ارسالی باید از یکم مهر ماه 96 تا 15 آبان 97 در یکی از رسانه‌ها و نشریات استانی، ویژه‌نامه‌های استانی نشریات سراسری، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری مجوزدار منتشر شده باشد.
علاقه‌ مندان می ‌توانند آثار خود را در قالب های عکس، گزارش، مصاحبه، خبر ، یادداشت یا سرمقاله، کاریکاتور، موشن گرافی و طنز در محورهای 'مقاومت و دفاع مقدس'، 'مسائل صنفی خبرنگاران'، 'بصیرت و دشمن شناسی'، 'اقتصاد مقاومتی'، ' حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی'، 'مبارزه با آسیب‌های اجتماعی'، 'خدمات اجتماعی و محرومیت‌زدایی'، 'فرهنگ گردشگرپذیری'، 'حقوق شهروندی' و 'اشتغال‌زایی' به دبیرخانه ارسال کنند.
آثار ارسالی باید با نام و با تایید مهر نشریه از طریق فرم ثبت نام مخصوص باشد و تمام فعالان رسانه ای استان می‌توانند در جشنواره شرکت کنند و هر خبرنگار می‌تواند در همه محورهای اعلام شده بدون هیچ محدودیتی آثار خود را به دبیرخانه ارسال کند و هر شرکت کننده برای هر اثر در هر بخش فرم ثبت نام جداگانه ای تکمیل کند.
شرکت کنندگان باید آثار ارسالی به همراه فرم ثبت نام این جشنواره را در ساعات اداری به سازمان بسیج رسانه استان واقع در روبروی استانداری، کوچه شهید پیرسمساری، خانه مجتهدی ها و روزهای زوج از ساعت 12 تا 17 به دفتر انجمن صنفی روزنامه نگاران آذربایجان شرقی واقع در بلوار 29 بهمن، مجتمع فرهنگی هنری 29 بهمن تحویل دهند.
/3071/3038