به گزارش پارس نیوز، 

فیلم جدید "کلینت ایستوود" کارگردان و هنرپیشه فیلم های «خوب بد جلف» و «دختر میلیون دلاری» که جایزه اسکار بهترین کارگردانی را برای این آثار در کارنامه دارد، قرار است 14 دسامبر (۲۳ آذر) امسال به روی پرده‌های سینما برود.

فیلم سینمایی قاچاقچی «The Mule» داستان ارل استون با بازی کلینت ایستوود را روایت می‌کند. زمانی که در 80 سالگی او شکسته، تنها و تحت فشار کاری است، کارتل مواد مخدر در مکزیک به او پیشنهاد شغلی برای حمل یک محموله مواد مخدر می‌دهد. با این حال، او نمی‌داند که قرار است برای کارتل مواد مخدر مکزیک کار کند. پس از اینکه استون توانست نظر کارتل مکزیک را به خود جلب کند، حال او نظر کالین بیتز از سازمان DEA را نیز به خود جلب کرده که استون را تحت نظر خود دارد.

علاوه بر ایستوود، بردلی کوپر، دایان ویست، مایکل پنیا، لارنس فیشبرن، آلیسون ایستوود، تیسا فارمیگا، ایگناسیو سریچیو، لورن دین، ویکتور راسوک و مانی مونتانا دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم قاچاقچی حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

نیک شنک که نویسندگی فیلم Gran Torino (گرن تورینو) برعهده داشته است، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم The Mule را بر عهده داشته است.

این فیلم، اولین فیلمی است که کلینت ایستوود بعد از فیلم Trouble with the Curve (مشکلی با منحنی) در سال ۲۰۱۲،‌ در آن به ایفای نقش پرداخته است. او طی این سال‌ها بیشتر کارگردانی چند فیلم را انجام داده است.