به گزارش پارس نیوز، 

تنها در فروردین ماه امسال مبلغی بالغ بر ۲ میلیارد ریال به حساب مدیران ۷۴ نشریه عضو طرح «اهدای نشریات» واریز شده است. در فروردین ماه جاری، تعداد ۲۰۶هزار مجله برگشتی، بسته‌بندی و به صورت رایگان در اختیار نهادهای عمومی و فرهنگی و سایر مراکز هدف قرار داده شده است.
مدیران مجلاتی که در حوزه‌های سلامت، خانواده، کودک و نوجوان و ورزش و سرگرمی منتشر می‌شوند و هنوز به عضویت طرح مذکور در نیامده‌اند، می‌توانند از طریق شماره تلفن ۸۸۹۸۰۲۲۸- ۰۲۱ نسبت به نحوه عضویت در طرح، اقدام کنند.
طرح «خرید مجلات برگشتی» که از دی ماه ۹۴ آغاز و با استقبال نشریات بخش خصوصی همراه شد امسال با رویکردی جدید و تحت عنوان طرح «اهدای نشریات» به صورت گسترده‌تر به کار خود ادامه می دهد. در این طرح، شماره‌های ماقبل آخر مجلات با قیمت تمام شده آنها خریداری و پس از بسته بندی، به صورت رایگان به مراکز عمومی و فرهنگی شامل کتابخانه ها، کانون های فرهنگی هنری مساجد، پایانه های مسافربری، خوابگاههای دانشجویی، زندان ها و ندامتگاه‌ها و کانون‌‌های اصلاح و تربیت، سالن انتظار بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، کمپ‌های ترک اعتیاد، بهزیستی و… اهدا می‌شود.

انتهای پیام/