به گزارش پارس نیوز، 

یاسر القاضی موعظه گر اسلامی و یکی از علمای الأزهر، انتقاد تندی را به هنرمند مصری "سما المصری" داشت. این انتقاد پس از آن صورت گرفت که اخیرا اعلام شده است خانم سما المصری قرار است یک برنامه ی دینی را در طول ماه رمضان اجرا کند. این عالم الأزهر از نهادهای دولتی خواست تا جلوی چنین گامهایی را بگیرند. القاضی در برنامه (کشف المستور) که از شبکه ی (الحدث) پخش می شد گفت: آنچه اتفاق می افتد یک نمایش خنده آور است. او در ادامه گفت:

تصویر مرتبط

 

از نشانه های قیامت این است که بازیگران، خواننده ها و رقاصه ها در امور دین صحبت می کنند. او افزود: شیخ الأزهر، دولت و حکومت در کجای این نمایش خنده دار هستند، (آیا) نباید غیر متخصصین در دین سخن نگویند؟!

او همینطور از پارلمان مصر خواست تا قانونی را وضع کنند تا از صحبت افراد غیر متخصص در دین جلوگیری شده و تحت پیگیری قرار گیرند.

در سوی دیگر یک سیاستمدار مصری و عضو سابق کمیته ی تأسیسی قانون مصر به نام "عمر عبدالهادی" ادعا کرد که محمد بن زاید ولی عهد ابوظبی تامین مالی این برنامه ی دینی با اجرای سما المصری را بر عهده دارد. او در همین راستا در توییتر خود نوشت:

" هیچ راهی علیه خدا و رسول خدا را فرو نگذاشتند مگر آنکه آن را پیمودند و تلاش کردند و خرج کردند در این راه, اما به اذن خداوند همه ی اینها حسرتی برای آنها خواهد بود."