به گزارش پارس نیوز، 

قانونی پیگیری می‌کنیم!

بلافاصله بعد از این فیلم، خانواده حلما در استوری اینستاگرام فرزندشان اینطور پاسخ محسن افشانی را دادند:«آقای محسن افشانی با ساخت این کلیپ به تمام خانواده‌های «اس‌ام‌ای» توهین کردن. هیچکدوم از خانواده‌ها قرونی از پول درمان را برای خودشون برنمی‌دارند ما از شنبه قانونی پیگیر خواهیم بود و نتیجه را به همه اعلام می‌کنیم ما به ایشون گفتیم که شما پر از حاشیه هستید مردم میگن چرا پول تو حساب حلما نیست. دایرکت‌هایی داشتم که به من و بچم توهین می‌شد، می‌گفتند شما دارید دزدی می‌کنید، هویت شما جای سوال داره، چرا کارت خود حلما نیست و کارت اون آقاست. ما جزو انجمن دیسروفی هستیم و با مجوز کمپین زدیم و اگر به هر دلیلی این پول برای حلما نباشه برای بچه‌های دیگه هست. آقای افشانی خیلی راحت به همه توهین کردند و باید جوابگو باشند. آقای افشانی به ما قول داد که بچمو دوماهه می‌بره برای درمان ولی الان از مرگ بچه من حرف میزنه!»

واکنش انجمن دیستروفی

خلاصه که انتشار فیلم‌هایی، هم از سوی خانواده حلما و هم محسن افشانی بازار داغی را در فضای مجازی ایجاد و نظرات مختلفی را همراه خود کرده است. اما نکته‌ای که وجود دارد این است که محسن افشانی در صفحه اینستاگرامی‌اش خود را سفیر بیماران «اس.ام. ای» اعلام کرده است؛ موضوعی که اصلا صحت ندارد و فیلمی که محسن افشانی در این خصوص منتشر کرده و گفته است« خودم خودم را سفیر این بیماری معرفی کردم» نیز مهر تائیدی بر آن است. از سوی دیگر دفاع محسن افشانی از خود آنچنان قانع کننده به نظر نمی‌آید چرا که با توجه به اینکه این بازیگر مدعی است تکلیف پولی که به حساب خانواده کودک بیمار می‌رود نامشخص است،

او می‌توانست مقدار پول جمع آوری شده را که کم هم نیست در اختیار مراجع مرتبط با این بیماری قرار دهد.

در همین راستا ندا انیسی، عضو هیئت‌مدیره و مدیر دفتر انجمن دیستروفی با بیان اینکه انجمن دیستروفی کسی را به عنوان سفیر بیماری«اس.ام.ای» نکرده است،  گفت:« خانواده‌هایی که کودک مبتلا به بیماری « اس.ام.ای » دارند خودشان شخصا کمپین تشکیل داده و اقدام به جمع آوری پول کرده‌اند ولی بعضی از این خانواده‌ها با انجمن تفاهم‌نامه دارند. یعنی پدر و مادری که فرزند مبتلا به «اس.ام.ای» دارند و توانسته‌اند کمک نقدی جمع آوری کنند اگر خدایی نکرده فرزندشان نجات پیدا نکند، آن پول در اختیار انجمن دیستروفی قرار می‌گیرد وسپس هیئت‌مدیره درباره آن پول تصمیم می‌گیرد.»

به هر حال به نظر می‌رسد جمع‌آوری کمک‌های مردمی ازسوی سلبریتی‌ها که برخی از آنان هم چندان مطمئن نیستند روند نامطلوبی به خود گرفته است و در این میان بعضی در حال سوء‌استفاده از احساسات مردم هستند. این امید وجود دارد که درباره این موضوع سوءتفاهمات رفع شود.


انتهای پیام/