به گزارش پارس نیوز، 

نمایش  «گرونیکا» با طراحی و کارگردانی عرفان عشوریون و نویسندگی و دراماتورژی  رضا مرشد از 22 اردیبهشت ماه جاری و از ساعت 18 در عمارت روبرو اجرا می‌شود. در این نمایش پوریا طهرانی به عنوان بازیگر و فرهنگ اسکندری و سوده کریمی به عنوان  پرفورمر حضور دارند. علاقه‌مندان از طریق سایت تیوال می توانند برای خرید بلیت این نمایش اقدام کنند.

 
 
 

شب‌های شلوغ گروه‌های نمایشی در "عمارت روبرو"

 

«بازخوانی» به نویسندگی بهاران اقبال‌زاده و  کارگردانی فاطمه کاظمی،  نمایش دیگری است که از روز سه شنبه مورخ 25 اردیبهشت تا 29 اردیبهشت ماه سال جاری  و از ساعت 20:30 در عمارت روبرو اجرا می شود. این نمایش با توجه به مکان، مخاطب، اجراگر و عوامل اجرایی تغییر‌پذیر است.

عوامل این کار عبارتند از: اجراگر: بهاران اقبال‌زاده، ساخت صحنه: مریم کشمیری، موزیک: سامان عبدالهی و طراح ویدئو: امیر عسگری.خرید بلیت این نمایش از طریق سایت تیوال امکان پذیر است.

همچنین نمایش «مهمون خونه» به نویسندگی و کارگردانی اردوان انتطاری به مدت دو شب در تاریخ 30 و 31 اردیبهشت ماه مهمان عمارت روبروست. در این اجرا بهاران اقبال زاده، مصطفی امیری و مهسا فلاح حضور دارند و علاقمندان به صورت حضوری می توانند برای خرید بلیت اقدام کنند.

انتهای پیام/