به گزارش پارس نیوز، 

کتاب تصویری(کمیک) فهرست مقدس، برگرفته از انیمیشن سینمایی فهرست مقدس که از دی ماه 96 در فروشگاه‌های محصولات فرهنگی قابل دسترس است، با استقبال مخاطبان در نمایشگاه بین‌المللی کتاب مواجه شده است.

به گفته مدیر بازرگانی انتشارات سلمان پاک، مخاطبان در حالی از کتاب تصویری انیمیشن فهرست مقدس به خوبی استقبال کرده‌اند که چاپ دوم آن نیز روانه بازار شده است.

انیمیشن سینمایی فهرست مقدس که پاییز 96 در سینماهای سراسر کشور اکران شد، روایتی است عاشقانه‌ای دل تاریخ، روایتی از یک واقعه تاریخی... دوراهی بین عشق و قدرت بین ایمان و تاریکی.

این کتاب با عنوان خاکسترنجران اولین شماره از مجموعه سه جلدی کتاب‌های تصویری فهرست مقدس است.

جلد اول کتاب فهرست مقدس شامل ۷۰ فریم تصویری می باشد که به گواه متخصصان حوزه کمیک از کیفیت بالای تصویرسازی و چاپ برخوردار است. همچنین این کتاب برای اولین بار در تمام صفحات قابلیت واقعیت افزوده به صورت تصویری و پخش فیلم مربوط به هر قسمت از داستان را دارد.

کتاب خاکستر نجران برگرفته از انیمیشن سینمایی فهرست مقدس به صورت داستان مصور در ۳۲صفحه و تمام رنگی در قطع رحلی (با دو جلد ساده و سخت) و با همکاری مرکز کودک و نوجوان اوج منتشر شده است.

علاقمندان جهت تهیه کتاب می توانند به غرفه انتشارات سلمان پاک و غرفه سوره مهر (بخش کودک و نوجوان) در نمایشگاه کتاب مراجعه یا با شماره تماس 021-66408640 نمایند.

انتهای پیام/