به گزارش پارس نیوز، 

 سگا کنسول Mega Drive Mini را معرفی کرد. این کنسول که نسخه بازسازی شده کنسول کلاسیک سگا است، همراه با اکثر بازی‌های محبوب کنسول اصلی عرضه می‌شود.

نوستالژی المانی بسیار مهم در دنیای گیمینگ است و از توجه تازه به کنسول‌ها و بازی‌های قدیمی، می‌توان به این واقعیت پی برد. حالا به‌نظر می‌رسد که سگا نیز با معرفی کنسول Mega Drive Mini قصد دارد از قدرت نوستالژی استفاده کند.

کنسول Mega Drive Mini توسط سگا معرفی شد

کنسول Mega Drive Mini یک کنسول کلاسیک است که حال با بدنه‌ای کوچک‌تر بازسازی شده و به همراه اکثر بازی‌های محبوب کنسول اصلی عرضه می‌شود. پیش از این چنین کاری را با کنسول‌های کلاسیک نینتندو NES و SNES نیز شاهد بودیم. این اطلاعات ابتدا در صفحه توئیتر RPGSite منتشر شد و آن‌ها عکسی از این کنسول هم منتشر کردند که در انتهای همین مطلب آن را مشاهده می‌کنید.

کنسول Mega Drive Mini از تکنولوژی‌ جدید و بهبود یافته AtGames استفاده خواهد کرد. AtGames جهت ساختن کنسول‌های کلاسیکی مانند Genesis شناخته شده است. AtGames در توئیتر خود درباره این کنسول گفت:

شایعات واقعیت دارند! سگا کنسول Mega Drive Mini را در ژاپن عرضه خواهد کرد. این کنسول با قدرت جدید‌ترین تکنولوژی AtGames ساخته شده است. در سال جاری، همین کنسول جدید و بهبود یافته به آمریکا و سایر نقاط جهان نیز راه پیدا می‌کند!