به گزارش پارس به نقل از  باشگاه خبرنگاران، جواد فرحانی تهیه‌کننده «خندوانه» در خصوص جزئیات جدید این برنامه تلویزیونی گفت: برنامه «خندوانه» با حضور همان گروه قبلی در کنار دیگر بخش‌های خود کمپینی ملی را راه‌اندازی می‌کند.

وی ادامه داد: طراحی و نصب دکور روزهای پایانی را سپری می‌کند و این نوید را می‌دهم که به امید خدا این برنامه تلویزیونی از اسفند ماه سال جاری پر شورتر و با فضایی جدید مهمان خانه‌های مردم می‌شود.

این تهیه کننده در ادامه  در خصوص حرکت مسیر کاروان «خندوانه» بیان کرد: در این سری کاروانی گردشی را در نظر گرفتیم که با اجرای بهروز بقایی قرار از به شهرهای ایران سفر کند. این کاروان پس از سفر خود به استان‌های قزوین و اردبیل فردا به سمت استان کرمان حرکت می‌کند.

فرحانی تصریح کرد: همچنین همزمان با اتمام آماده‌سازی، در فضای استودیویی به ضبط قسمت‌های آیتمی می‌پردازیم.

وی عنوان کرد: در سری جدید این برنامه نزدیک به 500 نفر مهمان در استودیو «خندوانه» حضور پیدا می‌کنند. در روزهایی که فقط 44 روز مانده تا پایان سال گروه برنامه ساز «خندوانه» با انرژی و تلاش خود در حال آماده سازی قسمت های مختلف این برنامه هستند.

گفتنی است؛ برنامه «خندوانه» گام اول از سری سوم ساخت خود را با طراحی و تعبیه بخش‌های مختلفی از این برنامه تلویزیونی برداشت و سپس با اجرای بهروز بقایی سفرهای استانی خود را تحت عنوان «کاروان خندوانه» آغاز کرد.

«خندوانه» برنامه‌ای تلویزیونی با ژانر کمدی – مصاحبه است که به کارگردانی و اجرای رامبد جوان  در سال‌های ۱۳۹۳–۱۳۹۴ از شبکه نسیم به پخش رسید و هرشب با موضوعات متفاوت ، اما با مضمون اصلی خنده وشاد زیستن به روی آنتن می رفت.

«خندوانه» یکی از پر مخاطب‌ترین برنامه‌های تلویزیونی صدا و سیما است تا به امروز مورد تقدیر محمد سرافراز رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ، عزت الله ضرغامی مدیر سابق سازمان صدا و سیما و بسیاری دیگر از مهمانان ، مدیران و مسئولان دولتی قرار گرفته است.

این برنامه از هنرمندانِ محبوب و معروفِ دیگری نیز بی‌بهره نمانده و هفته‌ای چند شب یک خنداننده تحت عنوان بخش  «استنداپ کمدی» و مهمانان دیگری که از چهره های موفق ایرانی بودند را به برنامه خود دعوت میکرد.