• لینک کوتاه
 • کد خبر: 324326

  شماره هشتاد و سوم مجله «کتاب هفته خبر» (درباره ادبیات، فرهنگ و هنر) با عکس روی جلد پری صابری منتشر شد.

  به گزارش پارس به نقل از خبرگزاری ایسنا، در ابتدای این شماره از معینی کرمانشاهی که به تازگی از بین ما رفت یاد شده است. بخش «در دفتر ایام» نیز به مناسبت سالگرد تولد و درگذشت به یادی از حمید مصدق، محمدرحیم اخوت، احسان نراقی و ... اختصاص دارد.

  در ادامه پرونده‌هایی درباره «پری صابری» با تیتر «در سختی‌ها به هنر روی می‌آورم»، «احمد آرام» با تیتر «هنوز هم نویسنده‌ای تجربی هستم»، بهروز غریب‌پور و «هفت اپرای عروسکی» با تیتر «همه تعزیه را فراموش کردند» و فیلم «داره صبح می‌شه» در گفت‌وگو با «یلدا جبلی» کارگردان فیلم با تیتر «فیلمنامه بود که این تیم را دور هم جمع کرد» منتشر شده است.

  همچنین مطلبی درباره زندگی و کار آنجلینا جولی آمده است. در کتاب‌فروشی‌گردی این شماره، کتاب‌فروشی «رود» معرفی شده است. در پایان نیز «چگونه مرگ را متوقف کنیم؟»، در باب ویراستاری و سرویراستاری، فرش قرمز را دریابید، از شاهنامه چینی تا خواستگاری جی‌کی رولینگ و ضرب‌المثل‌های آفتابه‌ای منتشر شده است.

  «کتاب هفته خبر» با صاحب‌امتیازی و مدیرمسئولی حسین واحدی‌پور و سردبیری محمد ولی‌زاده با قیمت 5000 تومان منتشر می‌شود.

  در شماره هشتاد و دوم این مجله پرونده‌هایی درباره «جواد مجابی» با تیتر «هیچ‌وقت به خودم عنوان شاعر نمی‌دهم»، «افشین شاهرودی» با تیتر «خیلی‌ها هنوز به «شعر دیداری» اعتقادی ندارد» و تئاتر «جنایت و مکافات» در گفت‌وگو با «ایمان افشاریان» نویسنده، طراح و کارگردان و «مهدی پاکدل» بازیگر منتشر شده است.

  در شماره هشتاد «کتاب هفته خبر» نیز پرونده‌هایی درباره «فرزانه طاهری» با تیتر «آدمی نیستم که زیر بار بروم»، «بهزاد خواجات» با تیتر «شعر من به کار متربازی‌های رایج نمی‌آید» و فیلم «ارغوان» در گفت‌وگو با کارگردانان این فیلم «امید بنکدار» «کیوان علیمحمدی» با تیتر «مستقل بودن مترادف با غیرحرفه‌ای بودن نیست» انتشار یافته است.

  آنجلینا جولی ادبیات شعر فرهنگ و هنر مرگ
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها