• لینک کوتاه
 • کد خبر: 322737

  دوران عاشقی» به کارگردانی علیرضا رئیسیان در ونکوور کانادا به نمایش در می آید.

  به گزارش پارس به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم سینمایی «دوران عاشقی» به کارگردانی علیرضا رئیسیان ۱۳ دسامبر در سالن سنتیال تیاتر ونکوور کانادا به نمایش گذاشته می شود و بعد از نمایش فیلم عوامل این فیلم سینمایی از طریق اسکایپ با مخاطبان گفتگو می کنند.

  این نمایش بر عهده شرکت آریا پرسیس است که فعالیت خود را در زمینه پخش فیلم های ایرانی در کانادا متمرکز کرده است. این شرکت پیش از این فیلم های «تراژدی» و «رخ دیوانه» را در ونکوور به نمایش در آورده بود.

  در اکران پیشین این شرکت، تمام بلیت های «رخ دیوانه» به کارگردانی ابوالحسن داوودی از سه روز قبل به فروش رفت و در جلسه پرسش و پاسخ عوامل «رخ دیوانه» با مخاطبان که از طریق اسکایپ انجام شد، همایون شهنواز کارگردان دلیران تنگستان که در سالن حضور داشت با ابوالحسن داوودی به صحبت پرداخت.

  پژمان هادوی مدیر اجرایی شرکت آریا پرسیس در خصوص این نمایش ها بیان کرد: تلاش شرکت آریا پرسیس بر این است که فیلم های خوب و استاندارد سینمای ایران که در جذب مخاطب ملی موفق بوده اند و در عرصه های بین المللی نیز حضور داشته اند در کانادا به نمایش در بیاورد. اکران های قبلی به ما نشان داد که تبلیغات صحیح و مناسب باعث می شود اکرانی در شان سینمای ایران صورت بپذیرد، اعتماد مخاطبان جلب شود و بعد از مدت ها یک سالن هفتصد نفره نمایش برای یک فیلم ایرانی پر شود.

  لیلا حاتمی، شهاب حسینی، فرهاد اصلانی، مینا وحید، پرویز پورحسینی بازیگران «دوران عاشقی» هستند.

  استاندارد پرسش و پاسخ سینمای ایران کانادا لیلا حاتمی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها