• لینک کوتاه
 • کد خبر: 317867

  بصیر سلحشور فرزند فرج الله سلحشور گفت: بیماری سرطان پدرم تشدید پیدا کرده و قادر به راه رفتن نیست و به عبارتی زمین گیر شده است.

  به گزارش پارس ، بصیر سلحشور فرزند فرج الله سلحشور در گفت و گو با میزان در خصوص وضعیت جسمانی پدرش گفت: با توجه به اینکه بیماری پدرم تشدید پیدا کرده حال وی چندی است که خوب نیست و به عبارتی زمین گیر شده است.

  وی افزود: پدرم قادر به راه رفتن نیست و پزشک معالج برای درمان وی به خانه می آید و تاکید اکید کرده که از استرس، بحث و فشار کاری دور باشد به همین دلیل ما حتی گوشی موبایل را نیز از  او دور کرده ایم.

  سلحشور عنوان کرد: پزشک معالج پدرم گفت این حالت موقتی است و تا ده روز آینده حال وی بهتر می شود.

  وی با اشاره به پروژه «حضرت موسی» خاطرنشان کرد: این پروژه همچنان در انتظار تامین منابع مالی  است و با توجه به اینکه نیازمند بوجه زیادی  هنوز هیچ ارگانی برای یرمایه گذاری آن اعلام آمادگی نکرده است.

  استرس زمین سرطان فرج الله سلحشور موبایل
  • حمید کیش
   پاسخ

   این هم آخر عاقبت ساخت فیلم حضرت موسی (ع) که قطعا به مذاق صهیونیست ها خوش نیومده بعید نیست مثل چاوز ........

   • محمد اعمی

    با این که با این کارگردان حال نمی کنم؛ اما، چه ارتباطی داره فرمایش های شما با سن این آقا؟ اینا عوارض پیریه و بس. همین.

   • حمید کیش

    اولا که ایشون 63 سال بیشتر سن نداره و موضوع سرطان ایشون یک احتماله مثل دیگر مخالفان آمریکا و صهیونیست نخستین قربانی سرطان در بین رهبران آمریکای لاتینی، «فیدل کاسترو» رهبر انقلاب کوبا بود و به دنبال وی «هوگو چاوز» رهبر فقید انقلاب بولیواری ونزوئلا و «لوئیس اینانسیو لولا داسیلوا» رئیس جمهور سابق برزیل نیز قربانی این بیماری شدند.
    «فرناندو لوگو»، «کریستینا فرناندز کرشنر» و «خوآن مانوئل سانتوس» رؤسای جمهور پاراگوئه، آرژانتین و کلمبیا نیز به این بیماری مبتلا شده‌اند.

   • توران دخت

    آقای حمید منظورتون اینه که صهیونیستا حتی قادرن کسانی رو که ازشون خوششون نمیاد به سرطان مبتلا کنن؟

   • ناشناس

    صهیونیستها موجودات خطرناکی هستند اما اینقدر بزرگ نیستند که شما فکر میکنید !
    این گروه اندک ، هم از حیث کمیت و هم از بعد کیفیت ، اگر تاکنون در کارهاشون موفقیتهایی هم داشته و دارند ، تماما" در سایه تفرقه و از هم گسیختگی جوامع مسلمان بوده و هست و بس ...!
    اونها شق القمر نمیدانند و نمیتوانند - فقط اگر کاری میکنند ( اگر چه خلاف هم باشد ) درست و با برنامه ریزی و با دقت و به جا عمل میکنند و از روزنه ها و رخنه های میان جمع مسلمانان بر مسلمانان نفوذ میکنند و پی اهداف پلیدشان را میگیرند ... همین !
    بیماری این بنده خدا هم ربطی به فیلمنامه حضرت موسی و صهیونها نداره ، در هر صورت انسانها گاهی بیمار میشوند ...!


  • ناشناس
   پاسخ

   انشاءالله هر چه زودتر به لقاءالله بپیوندن ایشون در دنیای این جهانی هم مرامش اون جهانی بود! در واقع به درد این دنیا نمی خورن!

   • ناشناس

    چرا ؟
    انسان با دشمن خودش هم اینطوری برخورد نمیکنه !
    هشدار که اخلاق آلوده به قصاوت و بی رحمی ، بسیار خطرناک و مخرب و نکوهیده است.
    - تمام آدم کش ها در تاریخ دارای چنین اخلاق رذیله بوده اند .
    یاد بگیر که هیچگاه آرزوی مرگ کسی را نداشته باش چون او نیز چون تو آفریده خدای متعال است .

  • ناشناس
   پاسخ

   از خداوند شفاي عاجل و عاقبت بخيري ايشان را خواستارم ولي نكته اي را به ايشان گوشزد ميكنم كه يادم است ايشان خانمي بازيگر و جهاني را به خاطر سفر به كشورهاي فقير و كمك به كودكان فقير و گرسنه بخاطر پوشش حجاب و برهنه بودن او مورد نكوهش قرار داده بود ولي نمي دانست كه واجب آباد كردن خانه خود بود بعد به فكر آباد كردن دنيا و خانه همسايه . بهتر بود ايشان امر به معروف و نهي از منكر را ابتدا از خانه و محله و شهر و استان و كشورش آغاز كند كه با اين اوصاف حالا حالا به اين خانم نمي رسيد و جالب بود كه اين خانم مبتلا به بيماري نيز بود كه با آن ميجنگيد نبايد به خاطر عقيده و روش زندگي كه در كشورش چيز عادي ميباشد ديگران را مستقيم به جهنم و بجاي خدا حكم داد . باز هم از خداوند براي ايشان شفا ي عاجل و سلامتي را خواستارم.

  • بهناز
   پاسخ

   انشاالله خدا شفای عاجل بهش بده

  • ناشناس
   پاسخ

   امیدوارم همه بیمارها شفا بابند با هر نوع فکر و اندیشه و امیدوارم همه ما بنده خدا باشیم دوستان عزیز وضعیت مواد غذایی فاجعه است و مافیایی قوی پشت آن همه دیدید یکب از شریفترین وزیرها از ابتدای انقلاب تا امروز بعنی وزیر بهداشت در اوایل وزارتش با این مافیا درافتاد حالا موفق شد یا نه را شما بگویید،البته ایشان بحثی را باز کردند که دیگران جرآت بیانش را نداشتند

  • کوروش
   پاسخ

   باسلام اصلا بامرام این آقا ریشه ای مشکل دارم اما آرزوی سلامتی برای او وهمه مریضهایی اینچنینی دارم عمردست خداست باحرفهای بد دل خانوادشو به دردنیاریم من پدرم روبا این بیماری ازدست دادم عشقی باشیم تاخالقمون باهامون عشق کنه خداشفابده پدرتو جناب سلحشور.

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها