به گزارش پارس به نقل از فارس، مسعود ده‌نمکی خطاب به حاتمی‌کیا گفت: آقای حاتمی‌کیا! فرشته‌ها دو جا به کار آدمیان می‌خندند یکجا وقتی که خدا به کسی عزت می‌دهد و دیگران آن را نفی می‌کنند و جایی که خدا می‌‌خواهد کسی را خار کند اما دیگران با تبلیغات و هیاهو می‌خواهند به کسی عزت بدهند.


به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، مسعود ده‌نمکی کارگردان متعهد سینمای ایران که شب گذشته در آئین اختتامیه سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت جایزه ویژه دبیر جشنواره را دریافت کرد طی سخنانی گفت: من از دبیر جشنواره به خاطر اهدای این جایزه تشکر می‌کنم.

وی افزود: آقای حاتمی‌کیا چند بار در تلویزیون از منتقدین من پرسیده است که با این همه بی‌توجهی  و حمله به ده‌نمکی راز موفقیت او در چیست که من امشب از این تریبون استفاده می‌کنم و به ابراهیم حاتمی‌کیا پاسخ می‌دهم.

ده‌نمکی تاکید کرد: آقای حاتمی‌کیا! فرشته‌ها دو جا به کار آدمیان می‌خندند یکجا وقتی که خدا به کسی عزت می‌دهد و دیگران آن را نفی می‌کنند و جایی که خدا می‌‌خواهد کسی را خار کند اما دیگران با تبلیغات و هیاهو می‌خواهند به کسی عزت بدهند.

ده‌نمکی در پایان صحبت‌های خود اظهار داشت: آقای حاتمی‌کیا تنها حامی من در این سینما بودند و من امشب این جایزه را به خانواده مرحومین پشت صحنه «معراجی‌ها» اهدا می‌کنم.