زهرا نژاد بهرام، عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران  درباره دیدار برخی از اعضای شورای شهر با مجمع نمایندگان تهران اظهار داشت: این جلسه صبح امروز برگزار شد و همچنان ادامه دارد و اعضای هیأت رئیسه همچون محسن هاشمی، سیدابراهیم امینى، على اعطا، سیدحسن رسولى‌ و سیدآرش حسینى میلانى و بنده در این جلسه حضور داریم.

وی افزود: مسائل و مشکلات شهر تهران، قوانین مربوط به پایتخت، موضوع بافت فرسوده ، کرونا و ضرورت تعطیلی حداقل دو هفته‌ای پایتخت به دلیل شیوع این بیماری از جمله مباحثی است که در جلسه با مجمع نمایندگان تهران در حال بحث و گفت‌‌وگو است.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه رویکرد مجمع نمایندگان تهران از جمله حجت‌الاسلام تقوی نسبت به پیشنهادات شورای شهر مثبت است، گفت:امیدواریم این دیدار و گفتگو، زمینه ساز اقدامات مناسبى در جهت خدمت به شهروندان و خیر و صلاح عمومى شهر و شهروندان باشد.

به گزارش فارس، در دوره مجلس پیشین، تشکیل جلسات مجمع ٥١+٢ نفره (اعضا شوراى شهر تهران، نمایندگان تهران در مجلس، استاندار و شهردار) بعضا نتایج مثبتى در بحث قانونگذارى و برخى هماهنگى هاى اجرایى در رابطه با مشکلات کلانشهر تهران داشته است.