• لینک کوتاه
 • کد خبر: 322677

  جلسه بررسی ساخت و سازهای غیر قانونی حریم منطقه دو تهران و نیز پروژه های عمرانی رود دره های فرحزاد و اوین درکه با حضور اعضای شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، در این جلسه که با حضور محسن پیرهادی، پرویز سروری و ولی الله شجاع پوریان، اعضای شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد، عزیز اله نظری شهردار منطقه دو تهران گزارشی از اقدامات انجام شده در خصوص وضعیت تخریب معارضین غیر قانونی در محدوده حریم امام زاده داود، اوین درکه، کوی فراز که با همکاری نیروی انتظامی صورت گرفته ارایه کرد.

  پیرهادی عضو شورای شهر تهران در این جلسه با تاکید بر ایجاد اندیشه نو در استفاده بهینه از فضاهای شهری گفت: شاید انچه که امروزه در شهرها توجه می شود، سرعت شدید مدرنیته است و باید در این میان به رضایتمندی افراد و حفظ هویت محلی مناطق و محلات توجه شودو تنها مدرن بودن مورد توجه قرار نگیرد.

  شجاع پوریان دیگر عضو شورای شهر تهران نیز با قدردانی از اقدامات شهرداری این منطقه در برخورد با ساخت و سازها و تصرفات غیر مجاز تاکید کرد: با توجه به ساخت و سازهای غیر مجاز صورت گرفته در منطقه و تاکیدات مقام معظم رهبری در این خصوص، اکنون سرمایه بزرگی در منطقه دو تهران بدست آمده و از این سرمایه باید با حساسیت حفاظت شود.

  در این جلسه معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه دو تهران نیز گزارشی از اخرین وضعیت تخریب رستوران ها  و واحدهای تجاری و مسکونی غیر مجاز ایجاد شده در حاشیه رود دره های این منطقه و همچنین معاون فنی و عمرانی منطقه گزارشی در خصوص وضعیت پروژ های منطقه را ارایه کردند.

  اعضای شورای اسلامی شهر تهران در پایان از حریم منطقه دو بازدید بعمل آوردند.

  اعضای شورای اسلامی شهر سرمایه شورای شهر تهران معاون مقام معظم رهبری

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها