به گزارش پارس به نقل از اسلام تایمز، دام پرس نوشت: در حالی که به نظر می رسد طبق معادله جنگ روانی که رسانه های غربی و رسانه های عربی وابسته به آنان به راه انداخته اند، حمله نظامی به سوریه طی ساعات آتی رخ دهد.

منابع آگاه در این باره با اشاره به تلاش روسیه و ایران برای ممانعت از توطئه گران ضد سوری از دخالت نظامی در سوریه فاش کردند که مسکو تصمیم دارد در صورت وقوع حمله مذکور، اهدافی را در خاک عربستان هدف قرار دهد.

" دام پرس" در این باره نوشته است؛" ولادیمیر پوتین" در صورت حمله نظامی به سوریه به بمب افکن های سنگین روسی دستور حمله به عربستان را صادر می کند.

این در حالی است که روز دوشنبه اختلافات روسیه با غرب در خصوص موضوع سلاح های شیمیایی در سوریه به شکلی بی سابقه بالاگرفت به گونه ای که مسکو به مقامات واشنگتن درباره عواقب بسیار خطرناک دخالت نظامی در سوریه هشدار داد.

بسیاری از کارشناسان نظامی و تحلیلگران با هشدار به آمریکا و عربستان در خصوص تصمیم شان برای حمله نظامی به سوریه تأکید کردند که در صورت اینکه آنان دست به چنین اقدامی بزنند، کل منطقه خاورمیانه درگیر این جنگ می شود و در حقیقت جنگ جهانی سوم به وقوع خواهد پیوست.