فیاضی؛

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 77839

  یک نماینده اصول‌گرای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه می‌توان با کاهش افراط‌گرایی، ‌ اعتدال‌گرایی را تقویت کرد گفت: راه درمان افراط‌گرایی‌، ‌ اعتدال گرایی است.

  به گزارش پارس ، عبدالوحید فیاضی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه شعار اعتدال، شعار مناسبی بوده و ما برای پیشرفت کشور نیاز به اعتدال داریم اظهار کرد: اما باید تلاش کنیم تا تعریف درستی از اعتدال ارائه شود که در میانه راه دچار انحراف نشود.

  وی درباره اینکه آیا افراط و افراط گرایی هنوز هم مصداق دارد گفت: ضمن اینکه باید تعریف درستی از اعتدال بیان شود، مفهوم افراط و افراط گرایی نیز باید به روشنی مطرح گردد؛ چرا که افراط گرایی می تواند در همه اردوگاه ها چه اردوگاه اصلاح طلبان و چه اصو ل گرایان وجود داشته باشد.

  این نماینده اصول گرای مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در کشور ما اعتقاد راسخ به آرمان های انقلاب وجود دارد افزود: به عنوان مثال ما افراط گرایی را در طالبانیسم در حوزه معرفت دینی می توانیم پیدا کنیم اما معتقدم در کشور ما کمتر در حوزه مسائل سیاسی وجود دارد و اگر هم مواردی باشد قابل تعدیل خواهد بود.

  فیاضی با اعتقاد به اینکه راه درمان افراط گرایی، اعتدال گرایی است اظهار کرد: می توانیم با اعتدال گرایی، افراطی گرایی را کاهش دهیم که شعار دولت جدید نیز بر مبنای اعتدال بوده و امیدواریم زمینه های ترویج اعتدال و تعدیل فراهم شود.

  نماینده مردم نور در مجلس شورای اسلامی درباره اینکه برخی افراطی گرایی در رای اعتماد به وزرا در مجلس دیده شده چطور می توان در موارد مشابه به نحو مطلوب تری عمل کرد گفت: مجلس در مورد رای اعتمادها و موارد مشابه وظیفه خود را منطبق با موازین قانونی و مقرراتی انجام داده است؛ گرچه در میان مباحثات و مذاکرات تندروی های بود اما نمی توان کلیت مجلس را متهم به افراطی گرایی کرد.

  این نماینده اصول گرای مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: انتظار می رود دولت در مورد ساختار بودجه و یا معرفی وزرای پیشنهادی سه وزارتخانه ای که سرپرست دارند به گونه ای عمل کنند که شائبه ایجاد نشود که افراط گرایی وجود دارد.

  فیاضی در پایان افزود: اگر در رای اعتمادها از حدود و مقررات قانونی عدول نشود می توان نگرانی ها را با تدبیر برطرف کرد.

  آرمان های انقلاب اصلاح طلبان بودجه درمان دولت مجلس شورای اسلامی نماینده مردم وزارتخانه اعتدال افراط
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها