نکو مطرح کرد

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 77838

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: وکلای ملت با رای بالا به وزرای اقتصادی اولین گام حماسه اقتصادی را برداشتند و حالا مردم منتظر خلق این حماسه از سوی دولت هستند.

  به گزارش پارس ، ابراهیم نکو نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با فارس، با اشاره به خلق حماسه سیاسی از سوی مردم در مقاطع مختلف ازجمله انتخابات اخیر، خلق این حماسه را لبیک آحاد ملت به رهنمودهای مقام معظم رهبری توصیف کرد.

  وی با اشاره به لزوم خلق حماسه اقتصادی اظهار داشت: نمایندگان ملت، پیام مردم را در روز رای اعتماد به دولت و وزرا فرستادند؛ رای بالا به وزرای اقتصادی این پیام را داشت که مردم امروز منتظر خلق حماسه اقتصادی هستند.

  این نماینده مردم در خانه ملت اضافه کرد: امروز زمان آن فرا رسیده که با توجه به زیرساخت های موجود، نگاه به اقتصاد مقاومتی و استفاده از اقدامات صورت گرفته در سال های گذشته با ورود جدی به مباحث اقتصادی، انتظار مقام معظم رهبری و مردم را محقق کرد.

  نکو با بیان اینکه نمایندگان مجلس با رای بالای خود به وزرای اقتصادی به خصوص وزیر امور اقتصادی جدیت خود در خلق حماسه را نشان دادند، ابراز امیدواری کرد که شاهد روی دادن اتفاقات مثبتی در عرصه اقتصادی کشور باشیم.

  وی تعامل دولت و مجلس را یکی از عوامل خلق حماسه اقتصادی دانست و تاکید کرد که دولت و مجلس باید همواره برای خلق حماسه سیاسی و اقتصادی با یکدیگر متحد باشند.

  حماسه اقتصادی حماسه سیاسی خانه ملت دولت دولت و مجلس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی مقام معظم رهبری نمایندگان مجلس نماینده مردم
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها