• لینک کوتاه
 • کد خبر: 69163

  نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت ایرانسل به خلیفه دوم در یک مسابقه پیامکی توهین کرده که این را محکوم می‌کنیم.

  به گزارش پ ارس به نقل از ایسنا، محمدقسیم عثمانی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس گفت: احترام متقابل میان شیعه و سنی در ایران به الگویی جهانی تبدیل شده که مبتکر چنین الگویی، نظام مقدس جمهوری اسلامی، مقام معظم رهبری و علما بوده اند که جای بسی تقدیر و تشکر وجود دارد.

  وی ادامه داد: در شرایطی که اسرائیل و ایادی آن در بسیاری از نقاط جهان به دنبال تفرقه هستند، شرکت ایرانسل طی یک مسابقه پیامکی و در راستای انتفاع خود صراحتا به خلیفه دوم توهین کرده است.

  نماینده مردم بوکان در مجلس خطاب به ابوترابی فرد که ریاست جلسه را برعهده داشت، گفت: جا دارد ضمن تذکر جنابعالی، ما نمایندگان مجلس این اقدام شرکت ایرانسل را به شدت محکوم کنیم و انتظار داریم که شما به عنوان رییس جلسه و آقای لاریجانی به عنوان رییس مجلس عکس العمل مناسبی برای این اقدام نامناسب داشته باشید.

  به گزارش ایسنا، ابوترابی فرد که ریاست جلسه را برعهده داشت، در پاسخ به این تذکر اظهار کرد: قطعا چنین اقداماتی که شئون مورد احترام مذاهب اسلامی و امت اسلام را مورد خدشه قرار می دهد محکوم است و تذکر جنابعالی وارد و از مسوولان ذی ربط می خواهیم که موضوع را به طور جدی به عنوان مساله اساسی و کلیدی امت اسلام و ملت ایران پیگیری کرده و گزارشی به ما ارائه کنند.

  انتهای پیام

  ایران جلسه علنی رییس مجلس شیعه و سنی مجلس شورای اسلامی مقام معظم رهبری ملت ایران نظام مقدس جمهوری اسلامی نمایندگان مجلس نماینده مردم
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها