• لینک کوتاه
 • کد خبر: 69123

  یک عضو هیات رییسه مجلس گفت که طبق روال همیشگی، مقامات لشگری و کشوری به مراسم تحلیف رییس جمهور دعوت می‌شوند که طبیعتا در بین آنها هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز است.

  به گزارش پ ارس به نقل از ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین حسین سبحانی نیا، در خصوص مهمانان مراسم تحلیف رییس جمهور در ۱۳ مرداد در صحن علنی مجلس گفت: طبق روال همیشگی مقامات لشگری و کشوری، سفرای کشورهای خارجی در ایران، استانداران، نمایندگان ولی فقیه در استان ها و روسای قوا در مراسم تحلیف حضور دارند.

  وی درخصوص حضور هاشمی رفسنجانی در مراسم تحلیف گفت که رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز به عنوان یکی از میهمانان در این مراسم حضور دارد.

  این عضو هیات رییسه مجلس در مورد دعوت و حضور روسای جمهور قبلی همچون خاتمی در مراسم تحلیف، گفت: طبق مراسم های تحلیف قبلی که برنامه ای برای دعوت روسای جمهور سابق در مراسم تحلیف وجود نداشته است طبیعتا در این دوره نیز چنین برنامه ای وجود ندارد ولی باز هم بنده نمی توانم اظهارنظر قطعی در این رابطه بکنم چون اطلاعاتم دقیق نیست.

  همچنین شید شریف حسینی عضو دیگر هیات رییسه مجلس در گفت وگو با ایسنا، گفت: تاکنون از هیچ شخصیت خاصی برای حضور در مراسم تحلیف به صورت رسمی دعوت شده است، طبیعتا اطلاع رسانی در این رابطه به زودی از سوی هیات رییسه انجام خواهد شد.

  ایران رییس جمهور صحن علنی مجلس مجمع تشخیص مصلحت نظام ولی فقیه هاشمی رفسنجانی حضور مراسم رییسه تحلیف
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها