• لینک کوتاه
 • کد خبر: 69056

  رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس از دیدار خود با رئیس مجلس و گفتگو درباره نحوه تعامل با دولت آتی خبر داد و گفت: که دوری از افراط و تفریط در ذات اصولگرایی است.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، غلامعلی حداد عادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعتدال وصف روش است و نه اعتقاد، گفت: این طور نیست که کسی بخواهد از اصول و ارزشها صرف نظر کند و بگوید که معتدل است.

  وی با بیان اینکه همه افراد باید معتقد به اصولی باشند که آن را پذیرفتند، خاطر نشان کرد: ما هم معتقدیم که در روش باید معتدل بود و از روش اعتدال برای پیشبرد هداف استفاده کرد چرا که اعتدال یک نوع روش برای عمل کردن و کار اجرایی است.

  رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس در ادامه با بیان اینکه مشی اعتدال در روش مورد قبول است، گفت: ذات اصولگرایی دوری از افراط و تفریط است و اصولگرایان نیز همواره بر مشی اعتدال تاکید داشتند.

  نماینده مردم تهران در مجلس در ادامه با اشاره به دیدار روز گذشته خود با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این دیدار درباره نحوه تعامل با دولت، همکاری دو فراکسیون (فراکسیون اصولگرایان و رهروان) و مباحث مربوط به امور مجلس با ایشان گفتگو کردم.

  اصولگرایان دولت رئیس مجلس رئیس مجلس شورای اسلامی علی لاریجانی غلامعلی حداد عادل مردم تهران در مجلس مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اعتدال اصولگرایی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها