وحید جلال‌زاده شامگاه گذشته در همایش فرهنگیان و دانش‌آموزان حامی آیت‌الله رئیسی در استان اردبیل اظهار کرد: تغییر به نفع مردم از برنامه‌های اصلی آیت‌الله رئیسی بوده و حمایت ما از وی انتخاب یک مکتب فکری است؛ انشاالله با یک انتخاب اصلح و روی کار آمدن یک دولت انقلابی و جهادی شاهد رفع مشکلات خواهیم بود.

وی افزود: آیت‌الله رئیسی در طول سالیان گذشته و پست‌های خود همواره نشان داده که به فکر مردم بوده و با درد مردم آشنایی دارد، وضعیت امروز ما نتیجه انتخاب دیروز است و از این رو در انتخابات پیش‌رو مردم ایران باید با حضور حداکثری خود زمینه تغییر و تحول در کشور را فراهم سازند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ابطال واگذاری کشت و صنعت مغان، رفع مشکلات ماشین‌سازی تبریز، هپکو، هفت تپه و ... از جمله اقدامات موثر آیت‌الله رئیسی در طول سال‌های گذشته برای رفع مشکلات مردم و رونق تولید بوده که تمامی اینها نشان از کارآمدی برنامه‌های آیت‌الله رئیسی برای حل مشکلات این‌چنینی در کشور را دارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروزه مردم از تبعیض ناراضی هستند و در این دولت به‌جای ایجاد قرارگاه خدمت‌گذاری و فداکاری قرارگاه مرغ تشکیل شد.

جلال‌زاده گفت: اگر به دنبال ایرانی سرافراز هستیم باید با مشارکت حداکثری در انتخابات و رای به یک فرد اصلح زمینه رفع مشکلات را فراهم سازیم و انشاالله با روی کار آمدن یک دولت انقلابی، ولایی، ضد تبعیض و ضد فساد، شاهد رفع مشکلات مردم خواهیم بود.