مهدی سعادتی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با «پارس نیوز» ضمن اشاره به ادعای واهی نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و متهم کردن ایران به انفجار کشتی آن‌ها در دریای عمان بیان کرد: صهیونیست‌ها منفورترین رژیم در کره زمین هستند و بغض و کینه‌ای که ملت‌ها نسبت به این رژیم جعلی و کودککش‌ دارند در تمام زمینه‌های سیاسی، فرهنگی، امنیتی و دفاعی و حتی ورزشی قابل‌مشاهده است و موضوع جدیدی هم نیست.

وی افزود: با توجه به حوادثی که در منطقه خلیج‌فارس و دریای عمان و در داخل کشورهای مختلف مثل خود فلسطین ،سوریه، لبنان، عراق، افغانستان و یمن و اکثر کشورهای منطقه ظلم و دست آشکار رژیم صهیونیستی را در تمام این موارد می‌بینیم.

سعادتی ادامه داد: نوع رفتار این‌ها با مسلمانان منطقه و کشتارهای عظیمی که انجام داده‌اند، خشم الهی و خشم مردمان غرب آسیا دامنشان را می‌گیرد. بنابراین با توجه به رفتارهایشان باید هم این هزینه‌ها را بدهند. انفجار کشتی که هیچ آسیبی به آن وارد نشده که چیزی نیست. 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان داشت:  اسرائیلی‌ها بدون مجوز و مشروعیت در منطقه حضور پیداکرده و با حمایت آمریکا در غرب آسیا جولان می‌دهد، بنابراین بدانند که منافع آن‌ها به‌هیچ‌وجه تضمینی ندارد و مردم مسلمان منطقه رفتارهای آن‌ها را بی‌پاسخ نمی‌گذارد.

وی تأکید کرد: اما اسرائیل بداند که اگر جمهوری اسلامی ایران بخواهد یک حرکت و تحرک کوچکی علیه آن‌ها داشته باشد، در کسری از ثانیه نابود می‌شوند. چراکه بسیار ضربه‌پذیر هستند. این انفجار کوچک در کشتی اسرائیلی نیز ساختگی و از سناریوهای خودشان بوده است تا به فرافکنی احمقانه‌شان ادامه دهند و برای جنایت‌هایشان بهانه داشته باشند.

سعادتی گفت:  به‌هرحال رژیم اسرائیل باید حواسش جمع باشد که در این منطقه تنهاست و باید دست از تهدید و غارت و شهادت مردم مظلوم فلسطین دست بکشد.