حجت الاسلام احد آزادی خواه نماینده مردم ملایر در مجلس یازدهم در گفت و گو با «پارس نیوز» اظهار داشت: همانگونه که رهبری معظم انقلاب همواره از ارکان ارتش حمایت کرده و این نهاد مردمی را جزو لاینفک ارزش های انقلاب می دانند، مجلس یازدهم هم از این نهاد برآمده از مردم حمایت کرده و برای پیشرفت و ارتقاء توان آن از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود.

وی با اشاره به مانور هفته گذشته ارتش گفت: جوانان ایران اسلامی در این مانور نشان دادند که از چه توانمندی ها و قابلیت هایی برخوردارند، این برنامه تمرینی که در راستای نمایش بازدارنگی نیروهای مسلح و ارتش پرافتخار ما برگزار شد یکبار دیگر به دشنمان خارجی ما در آنسوی مرزها نشان داد که ایران اسلامی با تکیه برجوانان خود در دست یابی به پیشرفته ترین سلاح ها و ادوات نظامی کم و کاستی ندارد و برای دفاع از حریم خود آمادگی کامل را داراست.

آزادیخواه با تاکید بر این موضوع که ایران اسلامی همواره در راستای تقویت توان نظامی مشروع خود از هیچ کسی اجازه نخواهد گرفت تصریح کرد: سیاست های نظام مقدس جمهورس اسلامی ایران در مواجهه با تهدیدات خارجی کاملا مشخص است و بر همین اساس ارتقاء توان نظامی، دفاعی، ساخت و تولید سلاح های متعارف و بومی در دستور کار نیروهای مسلح ما قرار دارد که در آخرین مانور نظامی ارتش شاهد نمایش پهپادهای پیشرفته ای بودیم که به دست جوانان خلاق و تلاشگر ایرانی ساخته شده بود و نشان از توان بالای دفاعی ما داشت.

وی درپایان گفت: استقلال و آزادی از شعارهای روزهای نخست انقلاب اسلامی ایران بود و درحال حاضر این رویکرد در بالاترین سطح خود در تمامی ارکان کشور مشاهده می شود. به همین دلیل توسعه فناوری های نوین نظامی جهان از سوی نیروهای مسلح کشورمان برای تقویت این رویکرد و حفظ داشته هایی است که با خون سرخ شهدا به دست آمده و برای حفظ آن تا سرحد جان تلاش خواهیم کرد.