سید ناصر موسوی لارگانی در گفت و گو با پارس نیوز اظهار کرد: برنامه ریزی، مدیریت درست و تکیه بر توان داخلی می‌تواند منشاء تحول در حوزه اقتصاد باشد. امسال  رهبر انقلاب بر جهش تولید تاکید داشته اند اما با این دولت نه ایجاد شغل خواهیم داشت و نه تولید رونق پیدا می کند، اساسا دولت همه چیز را ول کرده و معلوم نیست چه می کند؟  

به گفته وی، رئیس جمهور، اقتصاد را به امان خدا رها کرده است، براین اساس «بسته اقتصاد مردمی» به منظور تحول اقتصادی که به نفع مردم خواهد بود، در پنج محور در دستورکار مجلس است و از طرفی با آغاز به کار پارلمان یازدهم، طرح‌های اقتصادی و معیشتی، جزء 14 طرح نخست مجلس بوده اند. در همین راستا، بیشتر طرح‌های اقتصادی  یا در مجلس اعلام وصول شده و یا در نوبت ورود به صحن است و در این بین، طرح‌هایی در زمینه بازار مسکن، به تصویب نمایندگان رسیده است.

وی با اشاره به دیگر اقداماتی که در حوزه «بسته اقتصاد مردمی » درحال پیگیری است یا پیگیری شده و به نتیجه رسیده، عنوان کرد: اصلاح ساختار بودجه ریزی، بررسی مالیات بر عایدی سرمایه و تأمین کالا‌های اساسی و مایحتاج مردم از جمله این موارد است که در قالب «بسته اقتصادی مردمی» پیش بینی شده است.

گفتنی است؛ رئیس مجلس شورای اسلامی در دیداری تصویری با رهبر انقلاب از "بسته اقتصاد مردمی"برای "تحول اقتصادی به نفع مردم" رونمایی کرد که محورهای این بسته، شامل اصلاح ساختار بودجه ریزی کشور، نوسازی نظام مالیاتی کشور، بهبود معیشت اقشار کم درآمد، رونق کسب و کار و ایجاد اشتغال و تجارت خارجی و صادرات غیرنفتی است.