الهام در همایش گرامیداشت سوم تیر:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 60936

  سخنگوی دولت گفت: انشاءالله در آینده ای نزدیک دکتر احمدی نژاد که به تبعیت از امام زمان هوشمندانه از نائب او تبعیت کرد در رجعتی دیگر همراه با امام زمان حکومت دیگری را پیگیری خواهد کرد.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، غلامحسین الهام سخنگوی دولت بعدازظهر امروز در همایش گرامیداشت سوم تیر که در سالن سیدالشهدا برگزار شد در سخنانی کوتاه که آن را از روی متنی از پیش نوشته شده قرائت کرد، گفت: عقلانیت در حکومت جز با باور مهدویت معنا ندارد، توحید ناب جز در کانون علم و عقل انبیا جاری نیست و تا جامعه به این سو شتاب نگرفته و دانش به سمت امام رهنمون نگیرد اگر چه حضور است ولی ظهور نیست؛ غربت و غیبت است.

  وی افزود: امروز سوم تیر است، سوم تیر ۸۴ حادثه ای روی داد و دولتی احمدی بر سر کار آمد تا امید مهدوی را به دلها بنشاند.

  الهام عنوان کرد: متاسفانه کوته اندیشانی که منافع خود را گویی در غیبت امام می دانندهمه این باورها را به خرافه نامیدند.

  وی افزود: احمدی نژاد امام را نه در خواب بلکه در بیداری، ایستادگی و استقامت می فهمد، امام را در غیبت نیز حاضر و ناظر دانسته و می گوید عالم بسته به وجود امام است.

  سخنگوی دولت ادامه داد: امام زمان احمدی نژاد فرزند بلافصل امام حسن عسگری است، امام زمان احمدی نژاد فرزند چهارم علی ابن موسی الرضا است و امام زمان احمدی نژاد وعده محقق الهی است.

  وی خاطرنشان کرد: در آینده ای نزدیک احمدی نژاد که به تبعیت از امام زمان هوشمندانه نائب او را تبعیت کرد انشاءالله در رجعتی دیگر همراه با امام زمان حکومت دیگری را پیگیری خواهد کرد.

  احمدی نژاد امام زمان جامعه خرافه خواب دولت سخنگوی دولت غلامحسین الهام مهدویت تیر
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها