به گزارش پارس نیوز، محمدرضا عباسی، دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت کرمانشاه بیان کرد‌:‌ «نیروهای انقلاب حدود 4 ماه است جلسات خود با محوریت وحدت حداکثری و جوان‌گرایی، تشکیل داده‌اند. شورای ائتلاف نیروهای انقلابی در شهرستان‌های استان کرمانشاه نیز، این محور را به‌خوبی با وحدت دنبال و بررسی می‌کند.»

*اصلاحات، جریانی ازهم‌پاشیده

وی بابیان وضعیت اصلاح‌طلبان در انتخابات آتی مجلس، اظهار کرد: «اکنون اصلاحات جریانی ازهم‌پاشیده و بر تمام چالش‌های بدنه خود واقف است. بنابراین با توجه به شرایط فعلی و عملکرد ناکارآمد خود در مجلس فعلی، امیدی برای اخذ رأی ندارند.»

عباسی افزود: «در شرایط فعلی، موضوع حائز اهمیت وحدت نیروهای انقلابی است که موجب می‌شود برنامه هدفمند خود را قدرتمندتر از پیش دنبال کنند.»

دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت کرمانشاه ضمن اشاره به وضعیت لیست‌های انتخاباتی مجلس، گفت: «از هر حوزه به دو کاندیدای نهایی رسیده‌ایم و با بررسی بیشتر و تشخیص کاندیداهایی که پشتیبان مردم باشند و تفکری همچون قالیباف داشته باشند، به‌زودی لیست نهایی را ارائه می‌دهیم. زیرا هم سویی با تفکر این مدیر جهادی راه مدیریت موفق و دولتی کارآمد است.»

*مجلس ناکارآمدی که خودش تسلیم‌شده است

وی ضمن بیان اینکه مجلس فعلی ناکارآمد است، اظهار کرد: «نمایندگان و اعضای مجلس فعلی هم‌اکنون دست‌هایشان را بالابرده‌ و تسلیم‌شده‌اند. هرچند که با تفرقه‌افکنی و فرافکنی برای بقاء خود تلاش می‌کنند اما سرنوشت آن‌ها به‌خوبی مبرهن است.زیرا ناکارآمدی و مدیریت ضعیف این مجلس بر کسی پوشیده نیست.»

دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت کرمانشاه در آخر با اظهار امیدواری از موفقیت مجلس یازدهم، گفت: «برنامه‌های نیروهای انقلاب، هدفمند و بلندمدت است و امیدواریم مردم باوجود اعتماد ازدست‌رفته خود، اعتماد کنند و راغب شوند که به‌پای صندوق‌های رأی بیایند تا عرصه برای حضور جوانان متخصص آماده شود.»