• لینک کوتاه
 • کد خبر: 60917

  سید محمد خاتمی در پیامی به همایش تقدیر از عارف در حمایت از دکتر حسن روحانی تاکید کرد که باید در عین پافشاری برای مطالباتمان، دولت منتخب و ریاست آن را یاری کنیم.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، متن پیام سید محمد خاتمی که توسط محمدرضا تابش قرائت شد به شرح زیر است:

  آفرینش روز و شب و پیاپی آمدن آنها که در کلام والای الهی آیتی بزرگ به شمار آمده است، نماد زندگی است که در صیروریت معنا می یابد، بلکه عین صیروریت است و آنچه ماندنی است روی خدای است و آنچه رو به او دارد و در نتیجه حرکتی دائم به سوی کمال مطلق است، تدبیر درست نیز تنظیم برنامه ای سنجیده برای هماهنگی با صیروریت و بهبود زندگی انسان که با مدد گرفتن از لطف باریتعالی است.

  خدای را سپاسگذاریم که همت بالای این ملت توانست برگ تازه ای در کتاب سرنوشت این مرز و بوم رقم بزند و علیرغم تنگناها و محدودیت ها و دلخوری ها و ناامیدی ها بذر امید را در دل ها بارور کند و عزیز بزرگوار جناب آقای دکتر حسن روحانی را در مسند مسئولیت اداره کشور بنشاند و اینک ماییم که باید در عین پافشاری برای مطالباتمان که از جمله در بیانات، مواضع و برنامه های جناب آقای دکتر روحانی به خوبی بیان شد، دولت و ریاست آن را یاری کنیم که بتواند این مسئولیت سنگین را ایفا کند. باشد که لطف حضرت حق یار گردد و مردمی که خواستار سربلندی و عزت و حرمت و برخورداری معقول هستند آنچه می خواستند و وعده آن را شنیدند، در دولت تدبیر و امید به آن برسند ان شاءالله.

  در این میانه باید سپاسگذار بزرگواری از طایفه خوبان و نیکان جناب آقای دکتر عارف بود که فرهیختگی، اخلاق، خیرخواهی و درد آشنایی را در وجود خود گرد آورده است و در رقم خوردن این مرحله حساس سرنوشت نقش بارز داشت، تقدیر از عارف و حمایت از حجت الاسلام و المسلمین روحانی تقدیر و حمایت از شرف، عزت و خیرخواهی است.

  میلاد باسعادت حضرت امام زمان (عج) را به همگان تبریک عرض می کنم.

  اخلاق امام زمان حسن روحانی دولت سید محمد خاتمی خاتمی دکتر منتخب ریاست یاری
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها