• لینک کوتاه
 • کد خبر: 60808

  یک عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با تاکید بر این که از افراد مورد وثوق و خوشنام در کابینه استفاده خواهد شد گفت: خوشنامی یک شبه به دست نیامده است و هر اندازه که مسئولان از افراد خوشنام باشند مردم پشتیبان آنان خواهند بود.

  به گزارش پارس ، بهروز نعمتی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با تاکید بر این که دولت یازدهم از مدیران توانمند، خوش سابقه و پر انرژی استفاده خواهد کرد اظهار کرد: استنباط من این است که آقای روحانی، رئیس جمهور منتخب در طول خدمت خود در نظام از نیروهای پرسابقه و مدیران پرانرژی و پرنشاط که پتانسیل های قوی دارند قطعا استفاده خواهند کرد.

  این عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس با تاکید بر این که خوشنامی یک شبه به دست نیامده است گفت: طبیعتا در طول دوران کوران کار این خوشنامی به دست آمده واعتماد مردم به خدمتگزاران کشور جلب شده است.

  وی خاطر نشان کرد: فکر می کنم هر اندازه افراد خوشنام تر و مورد وثوق و اعتماد تر باشند طبیعتا در امور اجرایی نیز بسیار موفق تر خواهند بود.

  نعمتی تاکید کرد: این خوشنامی و مورد اعتماد بودن باعث خواهد شد که مردم نیز پشتوانه ی این مدیران قرار بگیرند و طبعا اثرات این اعتماد متقابل را در جامعه و پیشرفت کشور شاهد خواهیم بود.

  اصولگرایان انرژی جامعه دانشجویان ایران دولت رئیس جمهور افراد مدیران نعمتی خوشنام
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها