به گزارش پارس به نقل از مهر، در ابتدای جلسه روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی محمد حسن ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس که در غیاب لاریجانی ریاست جلسه را برعهده داشت با تبریک عید نیمه شعبان، ویژیگی های انسان های صالح در زمان غیبت و وظیفه منتظران واقعی امام عصر (عج) را بررسی کرد.

ابوترابی فرد گفت: مدیران و دولتمردان که افتخار انتظار امام عصر (عج) را دارند شایسته است در این میدان گوی سبقت را از دیگران بربایند، امیدواریم دولت یازدهم با هماهنگی و همدلی مجلس و دستگاه قضایی و تمامی دولتمردان در مسیر انتظار مقدم مبارک امام عصر (عج) گام بردارند و با تلاش در جهت اصلاح اندیشه، اخلاق و رفتار خود زمینه ظهور آن امام و پیشوای عالم هستی را فراهم آورد.

نایب رئیس مجلس ادامه داد: در مدیریت زمینه گسترش عدالت در جامعه را با احترام به آموزه های دینی و وحیانی هموار سازیم.

وی افزود: امیدوارم تصمیمات دولت و مجلس با الهام از قرآن کریم مبتنی بر دانش و علم باشد و یک تصمیم بدون پشتوانه علمی اتخاذ نگردد.

ابوترابی فرد تاکید کرد: امیدواریم با همکاری دولت یازدهم و رئیس جمهور منتخب و همکاران عزیزم در مجلس شورای اسلامی کلمه مبارک" ان الله یعمرکم ان تعدوا الامانات الی اهلها" ما را به سمت گزینش و انتخاب دولتی کارآمد، متدین و متعهد در بالاترین سطح از صلاحیت هدایت بنماید.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امیدواریم انسان های صالحی که منتظر مصلح حقیقی هستند از تمام ظرفیت خویش برای اصلاح روابط خود با دیگران و روابط انسان ها با یکدیگر و رابطه جامعه دینی با یکایک اعضای خود بهره و استفاده ببرند و ان شاء الله جامعه ما نماد وحدت، همدلی و توجه به کمالات اخلاقی و رفتاری در پرتوی آموزه های دینی باشد و نام ارزشمند منتظران منجی زیبنده دولتمردان عزیز و بزرگوار ما گردد.