به گزارش پارس نیوز، 

 نصرت‌الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در جمع  خبرنگاران، اطهار کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن بدون هیچگونه نگاه جناحی و حزبی انجام صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به‌عنوان یک نهاد غیر دولتی این نگاه را دارد، اضافه کرد: در استان‌ها نیز به مسئولان عنوان کردیم که تمام سخنران‌ها از طرف مرکز انجام خواهد تا بتوانیم مدیریت کنیم و هیچ نگاه و جناح و حزبی و قوه‌ای را استثنا قرار ندهیم.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ادامه داد: محور سخنان تمام سخنرانان تبیین دستاوردهای چهل سال گذشته، پرهیز از تفرقه و تقویت همدلی بین مردم خواهد بود. 

لطفی در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد لغو سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی در کرج گفت: هر فردی با هر نگاه سیاسی، باید نگاه شخصی خود را به خواست انقلاب اسلامی ترجیح دهند.

وی اضافه کرد: در مورد سخنرانی علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی  هم در نامه آمده بود که به اصرار من بود و با هماهنگی امام جمعه این شهر کار انجام شده است.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه علی لاریجانی نگاه بسیار ویژه‌ای به ۲۲ بهمن داشتند، عنوان کرد: ما قائل به این نیستیم که لاریجانی فردی غیر انقلابی است، ولی البته خود ایشان برنامه را لغو کردند.

وی اعلام کرد: برخی از استانداران اصرار داشتند سخنران های ۲۲بهمن دولتی باشد ولی من اصرار داشتم از همه جناح‌ها سخنران باشد.