به گزارش پارس نیوز، 

محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی ارتحال آیت‌الله هاشمی شاهرودی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

انالله و اناالیه راجعون

رحلت مجتهد و فقیه عالی مقام ، مجاهد خستگی‌ناپذیر حضرت آیت‌الله سید محمود هاشمی شاهرودی ،رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام  موجب تاثر و تالم شد.

مرحوم آیت‌الله هاشمی شاهرودی که  همراه و همگام با امام خمینی(ره) در پیروزی انقلاب اسلامی سهم بسزایی داشتند بعد از انقلاب نیز در تحکیم روابط حوزه های علمیه نجف و قم نقش موثری ایفا کردند و خدمات خود را در مناصب گوناگون با رویکرد وظیفه شناسانه تقدیم ملت شریف ایران کردند.

فقدان این فقیه برجسته، نستوه و مبارز  ضایعه جبران ناپذیری برای حوزه‌های علمیه و جامعه اسلامی است که ان‌شاءالله مجموعه آثار گرانقدر، خلاء وجودی ایشان را برای دوستداران، علما، فضلا، روحانیون و طلاب جبران می‌نماید.

اینجانب رحلت یار دیرین اسلام، امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری، مردم و انقلاب اسلامی  را به مردم سرافراز ایران، رهبر معظم انقلاب، اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام،نمایندگان محترم مجلس خبرگان رهبری ،حوزه های علمیه و دانشگاهیان  علی الخصوص بیت شریف آن فقیه عظیم شأن و فرزندان آن عالم وارسته تسلیت عرض می نمایم و علو درجات برای آن مرحوم را از خداوند متعال مسالت می نمایم.

محمدرضا عارف