به گزارش پارس نیوز، 

فرماندهی سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ اعلام کرد که بسیج در اردوگاه هیچ حزب سیاسی نیست.

سردار محمدرضا یزدی صبح امروز (یکشنبه) با حضور در صحن علنی شورای شهر تهران که به مناسبت هفته بسیج انجام شد گفت: به برادر حناچی شروع خدمتگزاری‌اش را تبریک میگویم و حالا که وارد این عرصه شدید توقع می‌رود به مردم خوب تهران خدمت کنید و برایتان آرزوی توفیق دارم.

وی با بیان اینکه هر قدمی که برای خدمت به مردم در جهت عزت مردم بردارید ما نیز هم قدمت آن خواهیم بود، گفت : اگر خدایی ناکرده تهران با مشکل مواجه شد ما در صف خدمت هستیم و من به افشانی و حالا به حناچی هم می‌گویم که در عرصه خدمت‌رسانی ما هم حضور داریم.

یزدی با بیان اینکه بسیج فقط برای دفاع نبوده و در همه عرصه ها به خصوص جلوگیری از بروز آسیب های اجتماعی و غیره حضور داشته است گفت: همه توان خود را برای خدمت هرچه بیشتر در اختیار شهرداری قرار خواهیم داد و مطمئن باشید پشتیبان شما در خدمت به مردم هستیم.

یزدی با بیان اینکه در سال گذشته در ایام درختکاری ۱۰۰ هکتار از اراضی تهران را درخت کاشتیم گفت: در فصل سرما و برف نیز فرزندان بسیجی شما با بیل و پارو به کمک شهرداری آمدند تا آنجایی که شهرداری علاوه بر تشکر به دنبال تنظیم تفاهم نامه ای بود.

فرمانده سپاه محمد رسول الله با بیان اینکه اما از سال گذشته تاکنون۵٠٩ منزل افراد نیازمند و سه مدرسه توسط بسیجیان مرمت شد گفت: بیش از ۱۲ هزار سبد کالا نیز در اختیار نیازمندان قرار گرفت.

یزدی با بیان اینکه از سال گذشته تا ۹ ماهه امسال ۴۲۱۰ جهیزیه به خانواده های نیازمند داده شد، گفت: هزار پروژه عمرانی و غیر عمرانی محرومیت‌زدایی در تهران انجام شد.

یزدی با بیان اینکه خوشحالیم که توانستیم به مردم تهران خدمات ارائه کنیم گفت: همه باید به حناچی برای خدمت به خدمت دهی به مردم کمک کنند تا شهر تهران را به خوبی اداره کند.

وی افزود از بزرگترین افتخارات بسیج و سپاه تهران این است که در هر صحنه خدمت‌رسانی ورود داشته است.

یزدی افزود: بسیج و بسیجیان در اردوگاه هیچ جناحی نیستند و فقط در اردوگاه رهبری برای خدمت به مردم حضور دارند.