به گزارش پارس نیوز، 

سیدحسین نقوی حسینی عصر چهارشنبه با همراهی حسین کاغذلو، فرماندار ورامین و جمعی از مسئولان ادارات این شهرستان با حضور در دفتر فرمانده انتظامی شرق استان تهران طی سخنانی با تاکید برنقش انکار ناپذیر نیروی انتظامی در ارتقاء و حفظ امنیت پایدار در سطح کشور‌های منطقه اظهار داشت: پلیس امروز، یک پلیس با نشاط و پاسخگو است و نیروی انتظامی با پاسخگویی مناسب به حوزه نیازمندی‌های مردم، توانسته موجبات رضایت مندی مردم را فراهم کند.

وی در ادامه بیان داشت: استفاده از ظرفیت اجتماعی همه دستگاه‌ها برای امنیت بخشی به جامعه امری ضروی است که می‌توان با مشارکت همه دستگاه‌های مسئول اقدامات اجتماعی را به صورت زیربنایی پایه ریزی و مدیریت کند.

نقوی حسینی نقش پلیس را در برقراری امنیت جامعه در ایام مختلف سال حیاتی عنوان کرد و گفت: حضور با نشاط کارکنان انتظامی استان در مراسمات ملی و مذهبی اخیر بار دیگر گویای اهمیت فراوان نقش پلیس در تثبیت امنیت و آسایش شهروندان جامعه بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در ادامه به توطئه‌های روزانه با قصد ضربه زدن به امنیت کشور در ابعاد مختلف اشاره کرد و افزود: علی رقم تمام تهدیدات، امروز ایران اسلامی یکی از امن‌ترین کشور‌های منطقه و جهان است که حاصل خون پاک شهیدان و زحمات شبانه روزی سبزپوشان نیروی انتظامی است.

نقوی حسینی در خاتمه با اشاره به خدمت صادقانه و شهادت مظلومانه کارکنان نیروی انتظامی اذعان کرد: خدمات پلیس شایسته بهترین قدرانی هاست و همه آحاد جامعه به آن واقف هستند.