به گزارش پارس نیوز، 

 

جواد امام، در تشریح آخرین وضعیت دفتر سید محمد خاتمی و در واکنش به سخنان رییس دفتر رییس‌جمهور در خصوص وظیفه دولت برای اختصاص دفتر به رییس‌جمهورهای پیشین گفت: تاکنون هیچ پیشنهادی از طرف دولت به ما داده نشده و صحبتی هم صورت نگرفته است.

وی ادامه داد: آقای واعظی گفتند، آقای خاتمی تمایلی به حضور در نهاد ریاست جمهوری ندارند؛ طبیعی است که ایشان نمی‌خواهند دفتری در این مکان داشته باشند اما سوالی هم از ایشان در این رابطه نشده است.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب افزود: این مصوبه دولت است که باید برای مراجعات روسای‌جمهور سابق دفتری در نظر گرفته شود. امیدوارم در تایید فرمایشات رییس دفتر رییس‌جمهور اتفاقی در این خصوص حادث شود.

امام در خصوص آخرین وضعیت نقل و انتقال دفتر رییس‌جمهور پیشین هم گفت: ساختمان استقراری ما متعلق به دفتر نشر آثار حضرت امام بوده که باید آن را تخلیه و در اختیار این موسسه قرار می‌دادیم تا این موضوع بین موسسه و بنیاد مستضعفان حل شود که البته بنیاد راسا وارد عمل شده است.

وی ادامه داد: ما محل را تخلیه کرده و آماده جابجایی هستیم اما هنوز هیچ مکان دقیقی که برای جابجایی قطعی شده باشد، مشخص نشده است.