به گزارش پارس نیوز، 

محمدجواد حق شناس عضو شورای شهر تهران و عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در حاشیه مراسم ختم همسر محمد نعیمی پور عضو سابق حزب اتحاد در مسجد نور تهران در جمع خبرنگاران درباره گزینه‌های شهرداری تهران گفت: تمام تلاشمان بر حفظ شهردار فعلی تهران است.

وی افزود: بنا به هر دلیلی اگر این اتفاق نیفتاد، همزمان وارد فاز بعدی و تعیین شهردار جدیدی می‌شویم.

حق شناس درباره فهرست گزینه‌های شهرداری تهران اظهار داشت: هرچه جلوتر می‌رود لیست به واقعیت نزدیک می‌شود. تا الان پنج شش نفر انصراف داده اند که نشان دهنده آن است که به مرور ترکیب به واقعیت نزدیک می‌شود. برای انتخاب شهردار باید تا هفته بعد صبر کرد.

عضو شورای شهر تهران درباره سخنان اخیر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور مبنی بر اینکه اختیار تغییر منشی ام را هم ندرم، گفت: گفتن این حرف از سوی معاون اول رئیس جمهور پسندیده نیست.

وی خاطرنشان کرد:آقای جهانگیری درحالی که دومین مقام اجرایی کشور بعد از رئیس جمهور است و بالاترین اختیار را باید داشته باشد.

حق شناس افزود: این سخن از واقعیت جامعه ما دور است. این سخن یا از عصبانیت و یا سهو لسان بوده است. شنیدن این سخن از جانب معاون اول، باعث نگرانی است.

عضو شورای شهر تهران در پاسخ به فارس و درباره بیانیه جبهه اصلاح طلبان مبنی بر اینکه شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان را تحریم می کنیم، تصریح کرد: در این دوره به عنوان عضو حقیقی به شورای عالی سیاستکذاری دعوت نشدم. البته آقای عارف اظهار کردند که شاید بنده نمایندگی جبهه اصلاحات را داشته باشم در صورتی که در دوره جدید به شورای عالی دعوت نشدم.