به گزارش پارس نیوز، 

محمدرضا امیرحسنخانی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به رأی اعتماد مجلس به چهار وزیر پیشنهاد‌ی دولت برای وزارتخانه‌های اقتصاد، کار، راه و صنعت گفت: مجلس به چهار وزیر پیشنهاد‌ی دولت رأی اعتماد داد و این رأی، رأی نسبتاً بالایی هم بود. حتی در مورد محمد شریعتمداری که پیش از این استیضاح شده بود، نمایندگان رأی دادند.

وی افزود: مجلس به دولت اعتماد و از آن پشتیبانی کرد تا دولت بهانه‌ای نداشته باشد که به وزیرم رأی ندادند، هیأت دولت کامل نیست، ناقص است و نقص دارد و از سوی دیگر به دشمنان و مخالفان هم نشان داده شود مجلس و دولت با هم یکدست هستند.

نایب‌رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس اظهار داشت: آقای رئیس‌جمهور بر این نکته تأکید داشته که وزرا باید روزی ۱۴ ساعت کار کنند اما به نظر من کار کردن وزرا تنها کافی نیست و باید مدیران در رده‌های میانی، استانی و شهرستانی به‌طور جد به کار گرفته شوند تا تمام مجموعه به حرکت درآید و کار پیش رود.

امیرحسنخانی خاطرنشان کرد: ۱۴ ساعت یا ۱۶ ساعت کار کردن برای وزرا کافی نیست، اگر دولت بتواند مدیران خود را در سطح استان‌ها و شهرستان‌ها به کار وادار کند، سیستم به پیش می‌رود، وگرنه تنها عملکرد وزرا به تنهایی نمی‌تواند مشکل خاصی را حل کند.

وی در پایان گفت: ما زمانی موفق خواهیم بود که فرهنگ کار در همه دستگاه‌های دولتی نهادینه، اجرایی و عملیاتی شود و اگر روند کار به این شکل باشد، کشور به پیش می‌رود و در این وضعیت یقیناً در مقابل آمریکا حرف خواهیم داشت.