به گزارش پارس نیوز، 

در جلسه علنی روز شنبه مجلس شورای اسلامی و در ادامه بررسی رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی، محمد فیضی نماینده مردم اردبیل در مخالفت با رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی گفت: شما با رایزنی یک‌شبه برای این پست معرفی شده‌اید؛ خودتان اعلام کردید که با سفارش یکی از وزرا به حضور رئیس‌جمهور رفتید و آقای روحانی به شما گفته تا فردا برنامه‌ات را ارائه کن و شما هم یک‌شبه برنامه خود را ارائه داده‌اید.

وی افزود: در برنامه آقای اسلامی به ۳۲ درصد از احکام بالادستی اشاره نشده است آیا فکری به حال بازسازی بافت های فرسوده کرده اید آیا برای جلوگیری از گسترش حاشیه‌نشینی برنامه‌ای دارید؟

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شما هیچ شناختی از سازندگان صنایع ریلی کشور ندارید و برنامه‌ای برای حمایت از آنها ارائه نداده‌اید؛ چه برنامه‌ای برای قطع وابستگی بودجه به نفت دارید؟

فیضی تصریح کرد: مدرک تحصیلی شما را بررسی کرده‌ام؛ سال ۶۰ مدرک مهندسی ساختمان گرفته‌اید و دوره MBA را گذرانده‌اید اما مدرکی در این خصوص ندارید. چگونه شما با مدرک فوق‌لیسانس راهنمای دوره دکتری هستید؟

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید گفت: یکی از بستگانتان را مسئول نظارت بر ساخت ساختمان برای رزمندگان در وزارت رفاه کردید؛ این فرد کجاست و پرونده وی در سازمان بازرسی در چه مرحله‌ای قرار دارد؟

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در پایان مدعی شد که اسلامی در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرده است که باید حرف نمایندگان را از یک گوش شنید و از گوش دیگر رها کرد.