به گزارش پارس نیوز، 

رئیس جمهور با ارسال نامه ای به رئیس قوه مقننه چهار وزیر پیشنهادی را به مجلس معرفی کرد؛ شنبه هفته آینده در دو نوبت جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی با حضور حسن روحانی در بهارستان برگزار می شود.

در فهرست وزرای پیشنهادی به مجلس، محمد شریعتمداری وزیر مستعفی صمت که به عملکرد او در این وزارتخانه انتقادهای زیادی مطرح شده بود و تا زیر تیغ استیضاح نیز رفت بنا به درخواست و دعوت «روحانی» به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی شد؛ او در انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم(سال 96)رئیس ستاد انتخابات روحانی بود.

 «پارس» با خبر شد، یک عضو شورای  مرکزی حزب کارگزاران و محکوم فتنه 88 چندین جلسه با رسانه ها در حمایت از شریعتمداری برگزار کرده و از رسانه های اصلاح طلب و حامیان دولت خواسته در حمایت و رای آوری  شریعتمداری در مجلس تلاش کنند.

این عضو کارگزاران، وزارت کار را برای حزب متبوعش مهم می داند و به افراد وعده داده در صورتی که شریعتمداری از خانه ملت رای اعتماد کسب کرد از آنها در وزارتخانه استفاده می شود.

همچنین از راهروهای بهارستان خبر رسیده حلقه سه نفره با حضور سه نماینده مردم تهران در حمایت از شریعتمداری تشکیل شده و لابی های خود را برای اعتماد همکارانشان به وزیر پیشنهادی کار آغار کرده اند، حتی یک عضو حلقه سه نفره در نشست غیر رسمی با یک رسانه مدعی شده بود: شریعتمداری در مجلس برای وزارت کار آرا بالا کسب خواهد کرد.

این در حالی است که دو فراکسیون تاثیرگذار مجلس نظر خود را درقبال برنامه های محمد شریعتمداری اعلام نکرده اند ضمن آنکه وزیر پیشنهادی کار در همایش روز صادرات به صراحت گفت از من در بخش دیگر دولت استفاده نکنید.